Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vesztek fel...

Milyen ruhát vesztek fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Valami csillogósat szeretnék, de olyat amiben nem fagyok meg. Csak házi buliba készülök, szóval valami csinos mégis kényelmes a tervem.

Nektek mi lesz idén? Képet is csatolhattok.

25l


2018. dec. 27. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Házi buliba megyek szintén de nem fogok öltönyt venni rendes utcai ruhába megyek kész , plusz szakács leszek ott tehát na . 😅😃
2018. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fekete combközèpig érő cuppanós ruhát, hozzà lehet hogy fekete blézert veszek fel. Fekete harisnya. Fekete szövetkabát hogy ne fázzàk tüzijàtekkor. Ezüst táskàm lessz és ezüst cipőm.

Én neccpartyba megyek. :)

2018. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én itthon leszek, úgy hogy jó eséllyel a bolyhos melegítőnadrágom, itthoni pólót, vastagabb zoknit. :D
2018. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én melegítőben leszek én is házibuliban azaz itthon.


És íme egy kép:


[link]


F/42

2018. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De jó lehet, aki így előre tudja, hova, mit vesz fel... Én valószínűleg este nyolckor még a szekrényem előtt fogok állni (a párom legnagyobb örömére) és azt fogom hajtogatni: "Nincs egy göncöm se." :D
2018. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ívy1 ***** válasza:

Én is csillogóst akarok,és hasonlóra gondoltam: [link]

Annyi hogy nem lakk,hanem sima fényes leggings,meg a felső hosszabb. Nálunk is házibuli lesz,csak jó ismerősökkel.Tehát nem lesz dress code.

2018. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
A leggings még mindég nem nadrág hiába íródott le a védőbeszéd! (Hosszított felső)
2018. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt vettem szilveszterre. Oké, ezen a képen elég idétlen, de magamon tetszett, jól áll, szépen kihangsúlyozza az alakom, és imádom, hogy csillog - pedig egyébként nem stílusom az ilyesmi, általában feketét hordok feketével. Harisnyát húzok alá és blézert veszek fölé. Magassarkú bokacsizmával fogom viselni.

2018. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én fekete combközépig érő szoknya, 2 db. 20 denes fekete harisnya + fekete csizma.
2018. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha egy 40 denest vennél fel?

Talán nem csúszkálnának egymáson.

2018. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!