Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni hosszú,...

Hol tudnék venni hosszú, meleg szoknyákat?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék inkább szoknyában járni, ez nyáron nem is probléma, akkor könnyű vásárolni megfelelő szoknyákat. Én a hosszú, földig érő típusúakat szeretem hordani. No, már most a hideg idő beköszöntével van probléma, ugyanis sehol nem találok meleg anyagból készült hosszú szoknyát. Édesanyám azt mondja, hogy nem is lehet ilyet venni, mondjak le róla. De azért megkérdezem itt, hogy hol érdemes körülnéznem, hátha tud valaki segíteni...


18/L (Magas és átlag súlyú vagyok)



2018. dec. 27. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is így voltam ezzel,le is mondtam róla egy ideig viszont a saját szekrényemben bukkantam rá a megfelelő darabra egy vastag anyagú hosszú ruha képében.Nem hordtam mert valami hihetetlen borzalmas felső résszel bírt, de nem volt szívem kidobni, úgyhogy átalakítattam szoknyává.Szerintem érdemes lenne körbenézned pár használt ruha üzletben (már ha nem viszolyogsz tőlük,de szerintem hihetetlen kincsekre lehet bukkanni amit máshol nem találsz) és esetleg a ruhák között is,hátha van megfelelő alapanyag amit aztán át tudsz alakíttatni akár nagymamával, vagy egy alap varrástudással és varrógéppel rendelkező ismerőssel is .Bár ehez hozzátartozik az is hogy én igen alacsony vagyok,és így némileg könnyebb volt földig érőt találni,esetleg ha nem sajnálod rá a pénzt csináltasd meg varrónőnél.Más tippem nincs,de azért remélem tudtam segíteni. :) 20/l
2018. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol
2018. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
88%
én is a használtruhásra teszem a voksom, mint a vintage humana pl. aztán kicsit beveszel belőle ha kell
2018. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meleg?


Mivel alul nyitott egy szoknya kábé annyit meleg mint egy bő szárú nadrág.


F/42

2018. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Turkálókat folyamatosan járom végiga környéken, meg édesanyám is nézi nekem, de eddig nem volt szerencsém, nem akadtam rá olyanra amit keresek...


AZ utolsónak: Egy szoknya is lehet meleg. Kötött, vagy gyapjúszövet anyagból igen meleg szoknyák készülnek. Természetesen vastag harisnyával hordja az ember, és hidegben is megfelelő viseletet ad így.

2019. jan. 1. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinnem mivel egy bővebb száru nadrágon is felkúszik a hideg és egy lebegő végü szoknya megaztán...
2019. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!