Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú ujjú kötött miniruha...

Hosszú ujjú kötött miniruha diszkóba? Felvennétek? Mikortól lehet kötött ruhát hordani? Még ahhoz elég meleg van vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

diszkóba a kötött mindig meleg, én biztos nem venném fel

amúgy a kötött holmikat már lehet hordani, talán jövő héten nem, mert meleget mondanak, de én az ősszel már felvettem

2014. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szabadtérin még oké, de beltérben már meleged lesz benne.


Én ha ilyen jellegű szórakozóhelyekre megyek még a vékony miniruhában is melegem van, de amit kimegyek egyből megfázok mindig. Persze volt amikor én is kötött miniruhában mentem el bulizni bár az csak egy ilyen kocsmai összeülős, biliárdozó összejövetel volt a barátainkkal de jól elvoltunk, ott nem volt enne annyira melegem pedig sokan mondták hogy ők tuti megsültek volna.

2014. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kötött ruhában nem mennék bulizni. Egyrészt meleg, másrészt nem oda való.
2014. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!