Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mennyire jön be...

Fiúk! Nektek mennyire jön be a lányokon a kockás ing? (piros fekete kockás ing)

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 11:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nincsenek sérelmeim,csupán itt tapasztalom a férfiak megkövezését,ha a megkövetelttől eltérő neadj isten csajosabb ruhát mernek felvenni.


Egyébként ez a ruhadarab pont a meleg csajoknál divatos.


A fiúkra meg azért nem értem miért mondják hogy meleges ha télen harisnyát vesz a hideg ellen nadrág alá vagy épp skinny farmert vesz fel mikor láttam a meleg felvonulásról képeket és ott pont hogy térd gatyában volt az összes meleg és nem combközépig érőbe vagy rövidebbe amikre szintén ráfogják hogy meleg.


Na de miért? Ha pont a melegek viselik a térdnadrágot és fogadom a sértegetők is abban írják ide a novellájukat....

2018. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Kilences: kuss, hülye vagy.


Kérdező: az attól függ, hogy áll a lányon... Maga az ing nem rossz.

2019. jan. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kuss neked! B+!


Itt mindenki leírhatja a véleményét és bocs hogy nem azt írtam amit a kérdező olvasni akar és hogy a melegeknek sértő..

2019. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Az nem vélemény, hogy ténykényt közölsz baromságokat, amiket csak úgy kitaláltál, és a kérdéshez semmi köze.


Mégegyszer: kuss, hülye vagy. :)

2019. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
attól hogy valaki felvesz egy piros kockás inget, nem lesz meleg. De az tény, hogy a meleg csajok szoktak ilyeneket hordani
2019. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 MikeS13 válasza:
100%
Kockás ing teljesen rendben van, pláne ha van mellé egy farmer és egy cowboy kalap. Fontos még a személyiség is. Ha bejön a lány, akkor lehet rajta kockás ing. Ha nem jön be, akkor mindegy mi van rajta.
2020. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!