Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Vannak sorstársaim...

Lányok! Vannak sorstársaim akiknek már tizenévesen bütykös lábuk van?

Figyelt kérdés
Hogy választotok így csajos cipőt? Nyáron papucsban vagy bármikor mezítláb ti nem érzitek cikinek?

2018. dec. 28. 13:04
 1/4 anonim válasza:
Én🙋🏽‍♀️
2018. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugy volt, most 28 vagyok...most kicsit nagyobbak, de nem zavar kulonos keppen, sokat jarkalok, mezitlab vagy nyitott cipokben, szandalban. A tied mennyire sulyos?
2018. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A jobb lábamon szinte alig látszik, a bal viszont elég rossz, azt nem szeretem mutogatni, szóval főleg zárt cipőt hordok..A tied?
2018. dec. 29. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen műtöttek vele...2 csavart tettek be, abba kellett hagynom a futást. Kábé 10-12 éves koromban kezdett nőni. Most 35 vagyok, kábé egy fél éve újra kezdtem futni, most az utóbbi 1-2 hétben kezdett el igazán fájni újra. Úgy értem, eddig is fájt, de tűrhető volt, de most iszonyat fáj. Vettem ilyen bütyökvédő valamit. Nem azt a szilikon féle anyagú vmit, azt egyszer próbáltam, iszonyat fájt a lábam tőle, mihelyt felraktam. Amit most vettem, azt bunion sleeve-nek hívják, hasonlít egy bokavédő zoknihoz. Kényelmes, de pár óra után hirtelen kényelmetlenné vált, levettem. Éreztem, hogy feszíti vissza a dolgokat a helyére. Holnap kipróbálom futáshoz
2019. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!