Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mit gondoltok a tevepat...

Lányok mit gondoltok a tevepatás lányokról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Igénytelenség
2018. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Asztat gondolom, hogy ojan igényesek, mint mostani hejesírásom.

.

Ha nekik az kell - hiszen vannak giccsrajongók is.

2018. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Baromira nem ezt figyelem. Szerintem ha előttem lenne sem venném észre, annyira nem érdekel
2018. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Igénytelenség
2018. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Konditerembe jar egy lany, mindig tudoig huzza a leggingset, igy latszik a pinajanak a vonala is. Elegge szenved azert, hogy eszrevegyek, nemcsak e tekintetben latszik.
2018. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne igénytelenség? Vannak olyan lányok, akiknek nagyobbak a szeméremajkaik, most azzal mit tudnak kezdeni? Ha meg nem húzzák fel rendesen a nadrágot, hogy ne látszódjon, akkor a fenekükön lötyögne. Arra is azt mondaná mindenki, hogy "fúj de igénytelen, hát húzd már fel a nadrágodat kislányom!"

Sosem néztem senkin, hogy látszik-e vagy sem, mi közöm hozzá?

2018. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos vannak olyan típusú nők, akik elég nagy "muffal" rendelkeznek, és a legjobb vastag nadrág se tudja eltakarni. Ezeknek a nőknek javaslom a hosszított felsőket, amik ápolnak, és eltakarnak.
2018. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha dagi a szemèremdomb az nagy muff?

😭😭

2018. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyèbkènt èn lattam egy lànyt,ròzsaszìn vèkony nadrágban ès látszott,hogy husis a szemèremdombja.

Nagyon izgi volt

N

(nem vagyok lezbi)

2018. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ívy1 ***** válasza:
97%
Arról senki nem tehet hogy,husis a puncija.Nyilván lehetne takarni hosszított felsővel,főleg ha vékonyabb nadrág van rajtuk. Igazából engem nem zavar ha valakinek látszik,nem nekem kell felvállalni hogy megnéznek.
2018. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!