Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha több edzőterembe...

Az gáz, ha több edzőterembe való ruhám van, mint utcai? 😀 (L)

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen. Mondom ezt úgy, hogy nekem sincs sok ruhám (a páromnak férfi létére sokkal több van), de edzőterembe valóm ruhám 2 szett van, pedig heti 3x járok. Hogy kell ezt elképzelni, vagy 15 edzős felsőd, de csak 5 utcai? Minek 15?
2019. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Figyu, lassan én is ott tartok.

És nem gáz!.

A plöttyedt, zsíros şegg, meg a lógó has a gáz.

2019. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Miert lenne gaz a lottyedt segg es zsiros has? Teljesen elment az eszed?

Lehet azt mondani h nem tetszik de azt nem h gaz

2019. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Ha ez a magamutogatós fajtából van több az igen baj!


F/42

2019. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Már hogyne lenne gáz a testünkkel szembeni igénytelenség. Vagy hogy finomabban fogalmazzak az érzékeny lelkűek miatt, a zabálás, önmagunk felhízlalása, a tespedés és a fogadd el magad zsírsertésként mozgalom.
2019. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Éljenek az edzőtermi pįçsagatyák🤗
2019. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem írta, hogy edz 😊 csak hogy sok edzőruhája van. Ha nem edzésre hordod, akkor gáz.
2019. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Mivel semmi információval nem láttál el minket,igen gáz.Szerintem ez max akkor lenne rendben,ha edzőként dolgoznál egy teremben.
2019. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Kepzeld el hogy sokakat nem zavar tobb-kevesebb Zsir. De te csak nezz le mindenkit aki nem fitness alkat, remelem higy par gyerek szules utan rajossz hogy nem egeszen okyan egyszeru ez az egesz mint ahogy te kepzeled a pitsagatyadban ugralva
2019. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

9/9

2 gyerekes 48 éves nő vagyok, mindig sportoltam, csak hobbi szinten, 4 eve járok terembe. Daganatos betegséget is éltem túl.

Több edző is felkért már edzésvideóhoz, a koromon mindenki meglepődik, nők kérdezgetnek mit csinálok, hogy így nézek ki.

Nyílván többre tartom magam, mint bárkit aki lusta és fegyelmezetlen.

2019. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!