Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha több edzőterembe...

Az gáz, ha több edzőterembe való ruhám van, mint utcai? 😀 (L)

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Gratulàlok, tènyleg klasz meg minden de az baj ha a jogos büszkesèged önelègültsègbe csap àt ès lenèzel màsokat csak mert esetleg kisebb nagyobb elhizassal vagy sulyfelesleggel èlnek, de attol meg mondjuk rendes emberek es elertek okyan dolgokat ok is az eletukben amire joggal buszkek. En 4 idegen nyelven beszèlek, rengeteg munka van mögötte mègsem nezek le senkit ha nem beszel egy idegen nyelven sem pedig mindenki megtehetnè szinte ahogy az edzest/ etkezesre odafigyelest is.
2019. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ívy1 ***** válasza:
75%
Azért azt kellene tudni hogy,mennyi az a mennyiség. Nekem is van olyan sportos leggingsem, amit itthon hordok.De szerintem az a normális,ha több normál ruhád van.
2019. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%

11/12

Oké dagadék! Te győztél, hiszen én csak 3 nyelvet beszélek.

2019. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg ennyire ostoba vagy es azt hiszed ez egy verseny es nem tudsz elvonatkoztatni a peldatol???

Raadasul en nem vagyok dagadek, kifejezetten sportos vagyok de gyulolom az olyanokat mint te akik leneznek masokat csak mert nem okyan szepek es jok stb mint te.

2019. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!