Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek be edzőterembe edzeni...

Mehetek be edzőterembe edzeni ugyanazzal az edzőcipővel, mint amit használok a mindennapokban az utcán?

Figyelt kérdés
Nem épp márkás darab, de szeretem, mert kényelmes, és nem nagyon szeretnék új cipőt venni, ez probléma így? Most megyek életembe először edzőterembe, nem nagyon tudom mi hogy működik, vannak-e különösebb szabályok vagy hasonlók.

2017. júl. 16. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyi van kiirva Edzőcipő és törölköző használata kötelező , bár furán fogod magad érezni megszolni nemhiszem hogy megfognak...

Nem előnyös ugyanabban a cipőben mert ugye csak izzadsz.

2017. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maximum igénytelennek néznek
2017. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
edzőterembe kell cipő:o nekem ez új, erre felé mezitláb tolják:D
2017. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen edzőcipőt ajánlanátok? Nem nagyon vagyok jártas a témában... Ja igen, 16 éves lány vagyok, szóval valami a korosztályomnak való cipő érdekelne
2017. júl. 16. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy futócipő teljesen rendben lesz . Jól szellőző ,könnyü cipőt keress nézz szét a Nike , Adidas ,Joma boltokban de a Deichmann ban is akadnak néha nagyon jo edző cipők viszonylag jó áron Garival

;)

Jó edzést

2017. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!minálunk ki van írva hogy edző cipő ráadásul nem utcai cipő kötelező ,de mindegy jó egy divatos tornacipő neked tetszőleges színben,vagy valami márkásat ajánlok pl nike!
2017. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyan vegyél, amit ha már nem jársz edzeni, akkor az utcán is hordod majd.
2017. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!