Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek bejön ez a stílus?

Lányok! Nektek bejön ez a stílus?

Figyelt kérdés
Nem hordok semmilyen sportos ruhadarabot. Minden cuccom inkább elegáns, sötétebb szinű és letisztult. Mintás pólóm / pulóverem például nincs is (vagy olyan, amin bármi felirat lenne). A kabát közepesen hosszú, szövetkabát, stb. Farmer is inkább a sötétebb fajta. Nektek bejön az ilyen stílus?

2019. jan. 1. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Tetszik,viszont egy idő után unalmas szerintem.Néha kell egy kis lazaság.Pl boltba bevásárolni nem kell ing és zakó,de alapvetően jó,hogy meg tudsz jelenni,
2019. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Időpont ma 01:04

Egy úriember nem alkalomhoz öltözik, hisz számára minden egyes pillanat alkalom.

2019. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, ebből nem sok derül ki, ez egy teljesen átlagos férfi öltözködés. A férfi ismerőseim kb. 90%-a így öltözködik.

Ez lehet teljesen jó is. De az elegáns stílusban van az a véglet is, aki még a kiránduláshoz is öltönyt vesz fel.. Na, az egy kicsit már sok nekem.

2019. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. De sok lánynak ez az ideálja, ha tudod is viselni a stílust. Én szeretem azokat a srácokat akik bő pulcsikat hordanak, nincs bajom a laza szakadt farmerrel, és a kócos hajat is szeretem
2019. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!