Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Januári keresztelő (kislánynak...

Januári keresztelő (kislánynak), mivel vennétek fel egy hasonló ruhát?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Valami ilyen csipkéset láttam egy üzletben (még nem voltam bent, csak egy pillanatra láttam az utcáról. Online nem rendelek "kellemes" tapasztalatok miatt, most nincs időm visszaküldözgetni.)


Sajnos a világos színek nagyon nem állnak jól nekem, ezért törtfehérben gondolkozom, egy harisnya azért legalább jólesne a hideg miatt és persze kellene valami cipő is (anélkül olyan fura lenne :))


Linkelnétek 1-2 képet, hogy ti hogyan, mivel vennétek fel egy ilyesmi ruhát ilyen időben, ilyen alkalomra?


2019. jan. 2. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hát, templomba egyik sem való.. Talán az első még egy boleróval és nem 15 centis tűsarkúval (hanem valami visszafogottabb darabbal) elmegy.

De tekintve, hogy január van és kint kb. 0 fok, ezért valami csizmát javasolnék, a ruhára egy blézert vastagabb anyagból és egy elegánsabb télikabátot. :))

2019. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem illik egyik sem templomba. Januárban amúgy is hideg van, templomokban meg méginkább. A helyedben én egy egyszerű, alkalmibb fekete nadrágot (értsd nem farmer) vennék akár egy elegánsabb boka csizmával vagy hosszúszárúval és ahhoz vennék egy alkalmibb, csinosabb felsőt és vagy blézert plusz egy szép kabátot. Ha mindenképp ragaszkodsz a szoknyához akkor abból érdemes olyat valasztani ami vastag harisnyával is jol néz ki illetve azért visszafogottabb tekintve az eseményt.
2019. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem temolomba mindenkeppen hosszú kabatot vegyél csizmával és a hozzá passzoló taskaval és kesztyűvel.
2019. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!