Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobb mellű nők, ti hogy...

Nagyobb mellű nők, ti hogy szexeltek, illetve hogy alszotok? Sport melltartóban, vagy minden nélkül is kényelmes?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagyok a melleim, és emiatt sport melltartó van rajtam otthon szinte mindig. Szexnél is jobban szeretem, mert különben nagyon mozognak, és kellemetlen. Alváshoz is viselek egy lazább, merevítő nélkülit, mert általában az oldalamon alszom, és túl nehezek, ha semmi nem tartja őket.


Másnak is van ilyen problémája?


Akinek szintén nagyobb a melle, miben szexel, illetve hogy van otthon, hogy alszik?


Igazából csak kíváncsi vagyok, illetve a tippeknek is örülök.



2019. jan. 4. 20:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Na látod, én pedig továbbra is azt írom, hogy van, akinek fájdalmat okoz, ha a nagy mellei szex közben "ugrálnak". Nem mindenkinek, de van, akinek fáj. A két vélemény nem zárja ki egymást.

2019. jan. 5. 20:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 75/d, alvásnál általában nem szokott zavarni, szexnél kényelmetlen, de nincs rajtam melltartó. Itthon viszont csak sportmelltartóban tudok lenni, mert zavar, hogy mindenhol ott vannak és "lehúz".
2019. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor mond meg a párodnak hogy ne szexeljetek olyan vadul hogy a melleid az arcodat csapkodják. Csináljátok nyugisan.

A kis mellű voltam.

2019. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az egyilket vedd a szádba, a másikat meg fogdd a kezedben.
2019. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!