Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lánynak vennétek 40...

13 éves lánynak vennétek 40 ezres bakancsot?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Főleg, ha ilyen módon zsarol. Eltenném a többi cipőt és kapna egy olcsóbbat. Ha már nem növi ki, meg egy részét esetleg kipótolja, majd vennék drágábbat, de nem egy hisztis 13 évesnek, aki zsarolja a szüleit. A divat és a menőzés fontosabb, mint az egészsége? Okos gyerek...
2019. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Semmiképpen
2019. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
HH-t ne, nem a legjobb minoseguek a cipoik. Akkor inkabb Timberlandot vagy Martenst, rendes bort, nem aznak be es hosszu evekig birjak, es aranylag divatosak maradnak. De meg amugy is siman nohet a laba, felesleges ennyit kiadni ra.
2019. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha megengedhetem magamnak igen. De így hogy zsarol és hisztizik nem.

Jövőre más kell majd neki plusz szinte tuti, hogy kinövi. Keressen hasonló stílusút olcsóbban.

A landrovernek vannak egész jó bakancsai, műbőr már 10k-ért. Decathlon oldalán is vannak jó télicipők.

2019. jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Nekem két 50ezres air maxem van, egy 40ezres nike uptempo, és egy 35ezres jordanem. Anyámék megvették nemhinném olyan nagyszám egy 40ks bakancs xd
2019. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%

Oda szharik a kutya ahol már van...


Más fhaszával verni a csalánt könnyű, de ha meg kéne dolgozni érte és nem az egyetemen melegedni akkor az már egészen más!

2019. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

40 ezer nem nagy összeg, szóval ha a minőség indokolja, akkor igen. Egy 13 éves lány valószínűleg már olyan sokat nőni sem fog. A lányok nagyjából 13-14 évesen érik el a végleges magasságukat és ez a cipőméretre is áll.


Ha viszont megpróbálna kizsarolni egy párat, akkor vennék neki egy csomag vastag zoknit és megmondanám, hogy járjon abban, amije van és ha nem tetszik, spórolja össze a zsebpénzéből.

2019. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Te jó isten...igen melegedni járok be az egyetemre napi 12 órát.

Semmi dolgom ott csak jókedvemből vagyok bent reggel 8-tól este 8-ig


Hogy a kérdésre is válaszoljak ha megtehetném akkor megvenném neki. Persze csak akkor ha nem zsarol mert ez a zsarolásos dolog eléggé ocsmány viselkedés.


Esetleg kompromisszumot ajánlanék neki. Lehet Helly Hansen bakancsa de válasszon valami olcsóbb akciós modellt vagy kinéznék vele valamelyik outletbe, hátha talál ott ebből a márkából valami szép de olcsóbb darabot.

2019. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert még nőhet a lábad. Tapasztalatból mondom. Nekem olyan 17 éves koromban hagyta abba a növést.
2019. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Beletrafáltam látom...

Kétkezű munkát hírből sem ismered gondolom.


Biztos fáradt lehetsz estére.

2019. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!