Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a szőrös pulcsiről? Hordanád? (kép lent)

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert vegyes érzéseim vannak felé, szerintem kicsit gyerekes. Viszont jól áll és jó a színe. Végül nem vettem meg. Szerinted?


[link]


2019. jan. 8. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki és sok felnőtt hord ilyet
2019. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

A színe nem tetszik. Fehérben el tudnám magamon képzelni. :)


Soha ne az legyen a mérvadó, hogy ki mit gondol, mond, vadidegen emberként, hanem hogy te hogyan érzed magad benne.

2019. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#2 Tudom, nem is azért kérdeztem! Mert megvenni biztos nem fogom, csak érdekel mások véleménye a szőrös pulcsikról:)

2019. jan. 8. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

80-as évek végén nagy divat volt a mohair pulóver, vagy ahogy te nevezed szőrös pulóver.

Én nagyon szerettem. Szerintem vennék most is ha lenne jó színben.

2019. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Hat szerintem életed hiábajat követed el ha ezt nem veszed meg irtó dögös vagy benne 10/10
2019. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hordanám és nem tartom gyerekesnek.

Amúgy baromi jól áll rajtad :)

Nekem pont a színe nem tetszik, kicsit sötétebb bordóban vagy feketében jobban tetszene, vagy púderszínben.

2019. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem baromi ronda a színe és az anyaga, de úgyis a csöcseidet fogják nézni benne, szóval :)
2019. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van, több színben is és imádom. Nagyon puha és kicsit feldobja a téli hideg komor mindennapokat :)
2019. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezek a szoros pulcsik akar szuk akar feszes mind rettenetes es gyerekes

20/L

2019. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagány szerintem, ám ebben mindenki csak a melledre illetve a melltartó vonalára figyelne fel.
2019. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!