Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 33-35 éves korban hogy illik...

33-35 éves korban hogy illik egy nőnek öltöznie? Melyek az örök darabok?

Figyelt kérdés
Nem a Holdról jövök, de már megkaptam tavaly is, hogy nem illik már farmer rövid naci, a tunika stb.... 170 cm vagyok és vékony. Edzek. Lehet, nem találtam meg a stílusom 33 évesen?!
2019. jan. 13. 13:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tök oké, bár középvezetőként irodába ha nagyon rövid meg feszülős a rövidnadrág az szerintem nem illendő. Ha már kicsit bővebb, lazább, miért ne.


Azon kívül meg ha tetszik a férjednek, meg mindenkinek (aki nem rosszindulatú), köztük neked is, akkor nem értem a kérdés mire vonatkozik. :D Van elképzelésem mit tartok illendőnek egy 33-35 éves középvezetőn, de úgy látszik tök mindegy. Tudod úgy is, hogy mit akarsz viselni.

2019. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%

20-as

Ez még annál is szarabb, mintha pólót húzna hozzá. Két egymást ütő ruhadarab (mármint a minőségét illetően, mert amúgy kombinálhatóak természetesen).

A "teccik neki" dolgokat meg ne használjuk indoklásként. 10 éve miért nem "tetszett" sem neki, sem senki másnak?

2019. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

De, használjuk.

Rengeteg suttyó jár neked ízlèsesen, amúgy meg semmi néz téged is az ilyen.


Az, hogy hogyan öltözöm, nem hat ki a munkámra, roppant empatikus vagyok.

Attól, hogy neked ezek a darabok, illetve másoknak ezek nem tetszenek, azzal tulajdonképpen eddig sem foglalkoztam, elég nagy szegénységi bizonyítvány ez minden olyan embernek, aki nem tudja elfogadni azt, hogy ez nem a csöves kategória. Aki ez alapján ítél, az unintelligenciára vall. Járhatnék nektek megfelelő ruhákban is, de az nem én vagyok. Nem tudok jól lenni egy nap egy olyan ruhában, amiben csak feszengek. Ha meg kellene ezekben őrülnöm minden egyes nap, na az hatna ki a munkámra. A feletteseim végig tudták, miket hordok, tetoválásaimat is takarom, egyszerűen ők az elfogadó kategória. Ennyi. Köszönöm a válaszokat. :)

2019. jan. 14. 18:19
 24/28 A kérdező kommentje:
Semmibe*
2019. jan. 14. 18:19
 25/28 anonim ***** válasza:
19%
De, ez bizony a csöves kategória. Arról már nem is beszélve, hogy a 15 éves fruskákat majmolod. Azt ugyanis nem feltételezem, hogy hirtelen megvilágosodtál és rájöttél, hogy 30 éve tévedésben éltél, és te tulajdonképpen éppen most jöttél rá, amikor a tinik elkezdték hordani, hogy mindig is a lukas gatyákat szeretted.
2019. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Mindig ilyenekben jártam, még az egyetemre is. Majmolom, persze 😏

Mindig is voltak és mindig is lesznek szaggatott farmerek. Csak épp a fazon változott, vagy a derék hossz. Erről ennyit, akkor csöves vagyok, hála az égnek🙏

2019. jan. 14. 20:11
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem tök oké a szakadt farmer, viszont kérdező, ha ilyen magabiztos vagy benne, nem értem mire vonatkozott a kérdés. :D

Nekem szimpatikus ha valaki magabiztos, vagy ha egy főnök laza, vagány, és habár én nem vennék fel szakadt farmert, van akin nagyon király. Csak tényleg mire vonatkozott a kérdés, azt nem értem. :D

2019. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#25, a 80as évek óta divat a szaggatott farmer, egyáltalán nem újdonság, nem most jött divatba.

A világ egyik legnagyobb pop dívája, Madonna is hordta például, csipkeharisnyával. Szinte bármi tud jól kinézni, csak tudni kell viselni. Csak azért nem bírod ezt elfogadni, mert beszűkült, és fantáziátlan vagy.


Mondjuk azt egy szóval sem állítottam, hogy a kérdező tudja viselni. Ezt így látatlanba nem lehet megmondani.

2019. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!