Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez így mennyire...

Szerintetek ez így mennyire néz ki hülyén?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy nagyon jó polar pulcsit. Felhuzok alá egy pulcsit és tökéletes, többet ér mint a telikabatom. Nos, én viszont gondoltam hogy megyek suliba. Sokkal kényelmesebb, és melegebb. Húzok sálat sapkát és perfect. Csak attól félek, hogy az emberek azt fogják hinni, hogy hogy nincsen téli kabátom.. És ostobanak fognak nézni..


19 éves fiú vagyok



2019. jan. 13. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Télen kabátot hordunk, ősszel meg pulcsit.

De felőlem azt veszel fel, amit akarsz.

Ha nem tetszik a kabátod, akkor miért nem veszel egy vastagabbat?

2019. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bent melegebb, de abba gondolj bele, hogy a szabadban áthűlhet teljesen a pulcsid, mert polár ide vagy oda, át tud fújni az anyagán a szél. A kabátok direkt olyan anyagból vannak, amik (jobb esetben) a szélnek ellenállnak, belül pedig a bélés melegen tart. Szerintem csak pulcsiban megfázol kint a mostani időben, de te döntésed, tapasztald ki.
2019. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fázol, szerintem nyugodtan hordjad kabát nélkül, az meg tökmindegy hogy mások mit gondolnak.
2019. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Inkább kabát 😰
2019. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz amit akarsz. Én egy bundás farmerkabátot hordok úgy hogy alatta pulcsi+rövidujjú van sapkával és nem fázok mások emg kérdezik hogy én ebbe mászkálok meg ebbe jöttem reggel..mondom igen


17/f

2019. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fázol, vedd fel, nem a mások dolga eldönteni, hogy neked mi a jó.

Én lány létemre bírom nagyon jól a hideget, simán járok ilyenkor is szoknyában (persze nem nyárra való miniben szandival) és nem izgat, mit gondol a másik. A sulimban meg ráadásul eszméletlen meleg van, a BKV is túl van fűtve sokszor, az utcán megtett kb 200 m-re meg nem fogok mindent magamra rángatni, ami pl a fél órás buszút alatt rám sül, plusz nekem ez a mínusz pár fok egyáltalán nem vészes tartósabban sem.

2019. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Kit érdekel más mit gondol? Önbizalomhiányos vagy vagy mi?
2019. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt a a mindenit! Mit fognak gondolni mások? Ekkora tragédiát! Nem tudom, ki, hogy van vele, de én nagy ívben tojom le mások véleményt. Kár, hogy 19 évesen annyi autonómia nincs benned.
2019. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!