Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrkabát "nyikorgó" hang...

Bőrkabát "nyikorgó" hang megszüntetése?

Figyelt kérdés
Vettem egy "bőrkabátot" nyilván műbőr zarás leértékelt, tök jól néz ki de ahogy mozgok benne iszonyat hülye nyikorgó hangja van ugye ahogy pl a hónaljamnál az anyag érnitkezik önmagával, tök hangos. Ez megszűnik idővel? Ha nem inkább visszaviszem.

2019. jan. 14. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog megszűnni. Pont ezért nem szabad műanyag kabátot venni
2019. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig van tőle sokkal gagyibb olcsóbb műbőr kabátom az nem ilyen. Tudod ez a tipikus recegős hang mikor valami bőr kanapéba bele ül az ember pont olyan a hangja minden mozdulatnál.
2019. jan. 14. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, a valódi bőr kabát is ad ki nyikorgó hangot, bár nem tudom, a tiéd, ahhoz képest mennyire hangos. A bevonattól függ. Fenyes/lakk hatású? Mert akkor nem csodálom.
2019. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
😄😄😄
2019. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bocsi lehet hülye ötlet, de nekem az jutott eszembe hogy megpróbálnám bekenni testápolóval, hátha.. :D
2019. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmm nem trükközök inkább vissza viszem, vissza fizetik az árát. Tök gagyi mintha egy luvin húznám az ujjaimat ez a gagyi műanyag hang :D
2019. jan. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!