Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A francia bugyis bikini...

A francia bugyis bikini (sötét rózsaszín) szerintetek jól néz ki? Még divatba van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
a szín az csak mellékes
2010. jún. 29. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még most is divatos, vannak, amik nagyon tetszenek:)

Pl.

[link]

Én jobban szeretem az ilyet:)

2010. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem divatos!
2010. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

divatos, de nekem nem tetszik az ilyen fazon :(

amúgy sokan elkövetik a hibát, hogy a feleslegüket ilyen bugyival próbálják takarni,de pont az ellenkezőt érik el vele S: szerintem pont a vékonyabbaknak áll jobban.

ezt nem azért irtam le, mert kövérnek gondollak, ne hidd :D egyszerűen csak ha van egy gondolatom muszáj megosztanom :D

amúgy a sötét rózsaszínt meg szeretem :)

2010. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én átlagos alkatú vagyok legalábbis remélem ez annak számít és nem kövérnek.(168 cm, 60kg. 18évesen) (persze fogyni sem ártana:D)Soha nem volt még ilyen bikinim hát gondoltam veszek ilyet. Főleg h amelyik tetszett csak ilyenbe volt. de azt mondják h jól áll. Sztem sem rossz. :) Hát remélem nem nézlek le a srandon vagy vmi hasonló.
2010. jún. 29. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok:) Nekem is hasonló a testalkatom, mint neked, de nekem azért van szükségem francia bugyira, mert a bal combom striás:S Eléggé szégyenlem, ezért hordok mindig ilyet.
2010. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2010. jún. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!