Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fordított bőr chelsea csizma...

Tappancs999 kérdése:

Fordított bőr chelsea csizma télen?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy télen nem a legjobb hordani ugyanis csak tönkreteszem..hát én épp nemrég vettem egy fekete fordított bőr chelseat és most nem tudom hogy hordjam télen vagy nem? Igazából mitől is kéne féltenem, mire ügyeljek pontosabban? És szerintetek mivel hordjam? Ugye mondtam hogy fekete, eddig egy fekete slim fit farmere gondoltam és egy fekete téli kabátra ,tudjátok az a combig érő szövetkabát. De láttam hogy sokan szürke chelseat hordanak...az több mindenel hordható? arra is kiváncsi lennék hogy milyen farmerel hordjam még? sötét kékel is elmegy? Nem vagyok otthon ezekben a dolgokban de létszi segitsetek, nem szerek ilyen adias skinny nagy kabát kombot, komolyabb,klasszikusabbat szeretem...

2019. jan. 19. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!