Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés
tappancs999 nevű felhasználó kérdése:

Fordított bőr chelsea csizma télen?

Azt olvastam hogy télen nem a legjobb hordani ugyanis csak tönkreteszem..hát én épp nemrég vettem egy fekete fordított bőr chelseat és most nem tudom hogy hordjam télen vagy nem? Igazából mitől is kéne féltenem, mire ügyeljek pontosabban? És szerintetek mivel hordjam? Ugye mondtam hogy fekete, eddig egy fekete slim fit farmere gondoltam és egy fekete téli kabátra ,tudjátok az a combig érő szövetkabát. De láttam hogy sokan szürke chelseat hordanak...az több mindenel hordható? arra is kiváncsi lennék hogy milyen farmerel hordjam még? sötét kékel is elmegy? Nem vagyok otthon ezekben a dolgokban de létszi segitsetek, nem szerek ilyen adias skinny nagy kabát kombot, komolyabb,klasszikusabbat szeretem...

Keress kérdéseket hasonló témákban: tél, divat, öltözködés

jan. 19. 11:01  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mások is csizma helyett sportcipőben szeretnek lenni egész télen?
Lányok, combcsizmákat vagy térdig érő csizmákat kedvelitek? Magassarkút vagy laposabb lovagló típusút?
Tudnátok segíteni hol tudnék venni kabátot és csizmát/bakancsot 13000 forintból?
Bőr ceruzaszoknyához milyen cipő vagy csizma illik?
Kis lábfejhez a combcsizma nem áll hülyén?
Leöntötték a fordított bőr csizmámat sörrel egy buliban. Mivel tudom megtisztítani?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!