Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú ruhákból van a...

Milyen márkájú ruhákból van a legtöbb neked? Illetve jelenleg milyen márkájú ruhákat kerestek a régiek lecserélésére?

Figyelt kérdés

Kezdeném én:

ma átfutottam a ruháimat, tudom szomorú lesz, de többnyire a F&F ruhákból van a legtöbb, a H&M a második helyen, a New Yorker a 3. helyen.


Jelenleg amik után keresgélek/érdekelnek: H&M, C&A, Zara



2019. jan. 21. 21:23
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
88%
A legtöbb a női szabású Gildan zenekaros pólókból van. A többi különböző darkos márkákból 1-2 darab (Restyle, Spiral, Living dead souls, stb.), sima fekete nadrágok H&M-ből, egyberuhák turiból, fűzők egyedileg varratva. Illetve vannak ilyen ebayről rendelt ismeretlen márkájú cuccok is, pl. kabát, felső, harisnya. Jelenleg nem keresek ruhát, ami van az épp elég és szeretem is őket. Sokáig tartott amíg diákmelókból összegyűjtöttem a kis ruhatáramat, megbecsülök és kihasználok minden darabot.
2019. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Blue nature,x-factory,rensix,warp zone,la pierre,egy két orsays dolog,reserved,promod.
2019. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

A dolgaim java turis az meg a tipikus fastfashion. H&m, zara, topshop, asos stb


Újonnan vett dolgokból Lidl-ös van sok. Az amit teljes áron, újonnan, boldogan megveszek.

2019. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb ruhám Tommy Hilfiger, aztán Armani, Lacoste , Camp David, Nike és Diesel

20/F

2019. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Pull&Bear, Reserved, Zara áll az élen. De a H&M sincs annyira lemaradva.

Ugyan nem téma, de megrögzött adidas cipő gyűjtő vagyok, már 6 párat szereztem be az elmúlt félévben. :D

2019. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Boss

Marco Polo

Escada Sport

Marc Cain (outletes)

Ralph Lauren (outletes)

Zara

2019. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában a legtöbb ruhám lidl, h&m, c&a, f&f, régebben pedig csak abból állt hogy mexx, benetton, triumph, jackpot, ha valakinek mondanak még valamit ezek a márkák.
2019. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Csakis saját, egyéni tapasztalatok, vélemények következnek, ha nem egyeznek a tiéddel, légyszi ne harapd le a fejem érte:)


Az F&F-el szerintem semmi baj sincs, kifejezetten jó minőség nem horror áron. 4 éve vettem onnan télikabátot és még mindig olyan, mintha új lenne, pedig sokat hordtam. Pár pólóm is van, azok is bírják a strapát.

Nekem is H&M és New Yorker a legtöbb, de az utóbbi időben meguntam, hogy tucat cuccaik vannak és a New Yorkerben a minőség is kifejezetten silány számomra mostanság. Azért az nonszensz, hogy a 9 ezres nadrág varrásai az első mosás után foszlani kezdjenek meg elereszti a színét. Sinsay minőség ugyanez, de az sokkal olcsóbb.

Ha elegáns holmit akarok, az Orsayba megyek, drágább, de szép és jó minőség. Mondjuk kicsit komolyabb ruhákat árulnak, nem igazán fast fashion vonal. Az utóbbi időben meg a Tally Weijlre kaptam még rá, mert kis méreteik is vannak és én nagyon alacsony vagyok. Árban kb. H&M és New Yorker, de sokkal tovább bírják az onnan való ruháim és míg utóbbiban úgy kellett vadásznom az XS-es, néha XXS-es dolgokat, itt simán jó az S-es is:)

Zarában csak egyszer-kétszer voltam, de alig találtam valamit, ami tetszett volna és drága is. A férfi részleg szerintem sokkal jobb, de hát ez nekem nem nagyon opció csajként :D a C&A viszont szerintem szintén tartós, nem kerül sokba. Nincs sok holmim onnan, mert sajnos csak a legkisebb méret jó rám és az nincs mindig, de amim van (bugyik, pólók), az megfelel. A melltartók nem húzták túl sokáig, de 1500 Ft volt darabjuk, nem vártam luxus minőséget.

2019. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ment a hasznos. Jöhetnek meg válaszok :) érdekel a véleményetek is
2019. máj. 26. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!