Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most sokan meg fognak kövezni,...

Most sokan meg fognak kövezni, leginkább az állatvédők de vörösroka bundához milyen színű bőrkesztyű passzol? Vörös, fekete vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 14:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%

Ezt úgy hívják hogy természetes emberi reakció!

Akit ez a gyilkolászás hidegen hagy az közömbös a védtelen állatok iránt!


A személyeskedést pedig mellőzd légyszíves!

2019. jan. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok közömbös a védtelen állatok iránt de nem humanizálom az állatokat és nem akadok ki azon sem ha egy állat megeszi a másikat, mert ez a természet rendje. De legfőképpen nem akarok senkit sem belelőni a dunába. Meg nem kívánok senkinek sem kínhalált.


A személyeskedést meg hagyjuk is. Te is személyeskedsz és rengeteg kérdésnél nagyon alpári stílusod van.


Ez még közel sem az a személyeskedés amit te szoktál művelni.

2019. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3%

Ha nem érint meg védtelen állatok szenvedése akkor közömbös gyarló ember vagy!

És ezen van a hangsúly hogy ember.

Én mindég is többre becsültem az állatokat az embereknél, most is egy olyannal levelezek ami ezt alátámasztja.

2019. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

Ne nevettes... Most azért vagyok gyarló ember mert nem osztom a hülyeségedet?!


Ha egy picit is odafigyeltél volna akár általános vagy középiskolában a biológia órákra rájönnél hogy mekkora hülyeség amiket írsz.


Mondom ezt úgy hogy egyébként nem fogyasztom húst és imádom az állatokat.

De nem teszek különbséget ragadozó és növényevő állatok között. És nem kívánom senkinek sem a kínhalálát.

2019. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Az relatív hogy ki ír hülyeségeket , szerinted én szerintem meg te!

Ki dönti el hogy mi az okosság? Csupán nézőpont kérdése.

2019. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat.Megvettem mindkettőt.
2019. jan. 28. 23:30
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

14!

Már Darwint is cáfolják...

A suli óta sokmindenre rájöttem hogy nem minden igaz és úgy is van ahogyan oktatják.

De látom téged könnyü megvezetni.

2019. jan. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mutass kérlek egy cikket (ne valami áltudományos hazugságot) vagy egy tanulmányt amiben cáfolják az evolúciót és nirmálisan le van vezetve hogy miért.

Valószínűleg nem fogsz találni. Csak áltudományos baromságok foglalkoznak ezzel.


Ha nem lenne valós Darwin felvetése akkor mi magyarázná a közös ős helyett azt, hogy a csimpánz és az ember DNS-e 99,4 százalékban megegyezik?


Amúgy mi van? Kell a napi feszültségszítás, vagy mi?

2019. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!