Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy akarnak az emberek 20-30...

Hogy akarnak az emberek 20-30 ezer FT-ból egy jó cipőt venni?

Figyelt kérdés
A jó cipők 50k-tól kezdődnek ( nagyon minimum 40) amik jól néznek ki. Egyedül az Adidas Deerupt ami 30 korul van es zorall. Nem ertem az ilyen embereket, akik felteszik ezt a kerdest.

2019. jan. 24. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy jó cipőt kb. 1000 forintért kapsz valamelyik turiban, ami igazi erős régi gyártmány, szemben a mai gagy 80 ezres cipőkkel. Van mindkettőből, a 80 ezreset 3 hét alatt szétjártam.
2019. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha komoly a kérdésed akkor hihetetlen mennyire tudatlan és vak vagy.

Az emberek nagy százalékának nincs 20-30eFt-ja egy cipőre 50eFt meg pláne.


Az a gond ezzel a túlzott materialista látással, hogy az emberséget könnyen elveszítheted.


Nézz körül egy kicsit előbb és gondolkozz légyszíves.

2019. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Leárazásokról hallottál már? :D
2019. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
90%
Napi provokatív kérdés. Az eszedbe se jut hogy van akinek egyszerűen nincs 50 ezre egy cipőre? A másik, hogy sok esetben a márkát fizeti meg az ember, attól a cipő anyagában lehet szar vagy kinézetében nem biztos hogy tetszik az illetőnek.
2019. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20ezret se adnék egy cipőért, nemhogy 50et. Fogyasztói társadalom level 500 meg stb.
2019. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1500ft akciós kínai csizmám 2telet bírt, minden nap azt hordtam, 35eft márkás cipő 2hét után szétvált az első hóban....

Nem az ára, néha nem is a bolt mutatja meg, hogy mi a jó és mi ami nem.

Ezen lehet gondolkodni

2019. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akármennyire fut a szekér, soha nem adományoznék ilyen összegeket csak arra, hogy meccs közben minél több legyen a reklám.
2019. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20-30ezerért kb 5 perc alatt lehet találni egy jó cipőt ha van internetkapcsolatod. Szerintem az Air Jordan, Diesel stb. cipők főleg amik ilyen 70-80 ezek körül vannak bőven túl vannak árazva. Ha esetleg feltételezzük, hogy ezek a cipők 7-8 évig jók. Inkább vennék 20ezerért egy ,,átlagos'' cipőt (amivel teljesen elégedett lennék) és hordanám 2 évig majd a következő új cipőt megint 2 évig és így tovább, egyrészt mert ugyanazt a cipőt hordani 8 évig unalmas lenne, bármilyen márka is. 2 évig hordani egy 80ezer cipőt pedig luxus lenne :D (Az viszont nem vonom kétségbe, hogy a 80e körüli cipők általában tényleg hibátlanok, tehát elismerem a Jordan Air és a Diesel márkát is), de ha max 20ezerért keresel, akkor is fogsz bőven találni és semmi baj nincs egy asics cipővel sem, elképszetően kényelmes. A maradék pénz pedig kiváló lehet egy európai utazásra. Repjeggyel, szállással. Inkább ezt választanám :)
2019. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mint értesz "jó" cipő alatt? Abban teljesen igazad van, hogy a manapság menőnek, divatosnak, vagy éppen hájpnak számító darabok (Yeezy, Balenciaga, NMD PW HU, ilyen-olyan collab modellek, de még sok Retro AJ is) mind innen kezdődnek árban. Szerintem azonban ezek nem mindegyike "jó". Azonban, ahogy írták is, masszív lépőket lehet kifogni kevesebből is. Hogy provokálni akartál-e a kérdéssel, nem tudom.


Tisztelni kell a klasszikus cipőket is, nem csak a jókat.

2019. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy látom te itt a jó cipő alatt a divat cipőkre gondolsz. Attól hogy egy limitlált példányszámú XY nike adidas cipő 60 000ft ért jön ki attól még nem lesz "jó" cipő feltétlen, lehet ugyan olyan hamar leszakad rólad mint a kínai, lehet tök tartós lesz. Nem ezt jelenti a jó cipő.
2019. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!