Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert ne vehetne fel egy no...

Miert ne vehetne fel egy no rovidnadragot azert, mert narancsbore van?

Figyelt kérdés

Korabban lattam egy kerdest, ahol a csajszi ezt kerdezte. Sokan mondtak, hogy inkabb ne (persze tobben voltak, akik azt irtak, hogy naná, hogy felvehet).

De akik azt mondjak, hogy ne eroltesse, azok meg tudjak indokolni, hogy miert ne?

(Ha megtalalom a kerdest, akkor belinkelem ide.)



(nincs narancsborom, nem is erint)


2019. jan. 26. 11:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%
Valószínűleg azok mondjak akiknek önbizalom hiányuk van. Vagy pedig mert azt hiszik hogy bikinit és rövid cuccokat csak a legtokeletesebbek hordhatnak. Én a magam részéről nem vagyok hajlandó nyáron azért hőgutát kapni mert valakit zavar a narancsbőr
2019. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És ugyan miért ne vehetne? Mindenki azt visel amit akar. Nekem pl tiszta pötty a lábam a szőrtelenítés miatt és?? Akinek nem tetszik, az ne nézze, biztos ő tökéletes. Amúgy én sosem nézegetek másokat, esetleges hibákat keresve.
2019. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Térdig érő nadrággal nincs gond. Viszont a nagyon mini sort már esztétikailag rontja ilyenkor a hatást. Ez pl. olyan mikor egy elhízott nő akar bikinit felvenni vagy miniszoknyát. Nem neki való. Ha olyanba akar járni akkor fogyjon le.


A legtöbb ember azonban sz..rik mindenre. Nincs reális önképe se, aztán meg csodálkozik, hogy sokan megszólják negatívan.

2019. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
De miért normális megszólni akárkit akármiért? Nyilván ha valaki belém rúg, azt megszólom. De normális dolog beszólni valakinek, hogy "hé, nekem nem tetszik, ahogy kinézel"?
2019. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En bevallom azert nem hordok sortot nyaron, mert szegyellem a labaimat, de masokon nem izgat hogy mi van. Meg irigylem is valahol azokat, akik az enyemnel vastagabb combbal meg felveszik, hogy vagy ilyen onbizalmuk van, vagy ennyire tesznek masok velemenyere. En meg legszivesebben csadorban jarnek, pedig tudom, hogy igazabol nem nezek ki annyira rosszul, csak mindig elbizonytalanodom :(
2019. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Juj, de le lettem pontozva. Mi van, fáj, hogy ennyire más véleményen vagyok, mint a többiek?


#4

Mindenkinek más a normális. Nekem pl. az a normális, hogy a testi hibáimat eltakarom, nem mutogatom a nagyközönségnek és ha netalántán lenne rajtam egy kis narancsbőr, akkor jobban odafigyelek az étkezésre és többet mozgok, hogy azt eltüntessem.

De számomra az is tök normális, hogy mivel nem dohányozom, ezért elvárom, hogy a párom se dohányozzon.

És megszólni valakit nemcsak szavakkal lehet, egy nézés néha többet ér ezer szónál.

Vannak persze, akik beszólnak a másiknak, a legtöbben inkább a hátuk mögött kibeszélik és odasúgják a mellettük lévőnek, hogy nézd már, ő se tud öltözködni, vagy nézd már, hogy néz ki, milyen ronda...stb.


Meg ugye, azt ki tudná szabályozni, hogy ki mit gondol magában?

2019. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Gondolj, amit akarsz, az nem fáj senkinek. De miért kell a másikat akár egy nézéssel is becsmérelni? Jobban alszik utána az ember, hogy na, ma is helyre tett a nézésével valakit? Komolyan milyen élet az, ahol az az ember egyik célja, hogy mások szarul érezzék magukat tőle.


A sztoriját pedig senkinek sem tudod. Velem is volt olyan, hogy 72 kilósan nagyon szépnek éreztem magam, mert 93 kilóról kezdtem... és akkor kapok egy nézést, hogy amíg 50 kg leszek, addig ne örüljek semmilyen teljesítménynek. De még akkor se, hisz hogy fog kinézni a bőröm...


Nagyon jó lenne ezt az ovis szarságot kinőni. Ezt majd öregen fogja megbánni az ember, mikor 60 évesen tükörbe néz, és elsíratja, hogy 30 évesen nem vette fel a sortot, mert valami hülyegyerek abból kapart magának önbizalmat, hogy vet rá egy lenéző pillantást.

2019. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"De miért kell a másikat akár egy nézéssel is becsmérelni?"


Az ember minden tettének következménye és velejárója van. Ha kihívóan öltözködik valaki, akkor ne csodálkozzon, hogy nagyon sokan megbámulják.

(Igen, az is kihívó, ha egy nagyon narancsbőrös comb kivillan egy miniszoknyából. Nem szép látvány. Vagy szerinted az?)


A sok kislányt se értem, hogy 14-15 évesen semmi alakkal felvesznek p..csagatyát.


Persze, mindenki azt vesz fel, amit akar, de annak következménye is van.


"Komolyan milyen élet az, ahol az az ember egyik célja, hogy mások szarul érezzék magukat tőle."

Ki állította azt, hogy ez egy cél? Komolyan, nem lehetsz ennyire sötét! Mész az utcán és látsz egy számodra nevetséges felöltözött egyént. Biztos, hogy megnézed jobban, nem? Ez csak egy pillanat, és kész. Mész tovább.


Egyébként csak azok duzzognak az ilyenen, akik felveszik a kesztyűt, rettentően befolyásolhatóak mások véleménye alapján, plusz nincs rendes önértékelésük.


Bár hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, úgyhogy ma már annyira nem feltűnő, ha oltári narancsbőrös combbal felvesznek csajok rövid sortot, vagy miniszoknyát, hisz lassan már ez az átlag.

2019. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem sem érint, nem zavar egyáltalán ha valaki narancsbőrre rövidnadrágot vesz fel. Viszont ha nekem lenne, nagyobb, és viszonylag csúnya, lehet többnyire ruhákat, szoknyákat hordanék, mert jobban érezném úgy magam, hogy eltakarom, ha már létezik már opció.


Amúgy most rákerestem, már nem emlékeztem milyen, én nem találok benne semmi veszettül csúnyát.

2019. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert január van.

Amúgy meleg időben nyugodtan felvehet, nem kell belerohadni a hosszúgatyába azért, mert valakinek nem tetszik.

2019. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!