Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szeretitek? Ha igen miért...

Ti szeretitek? Ha igen miért és miért nem?

Figyelt kérdés

ti szeretitek a my77 ruhákat? ha igen miért?

nekem csak olyan ruciaim vannak mást már nem is tudnék viselni én imádom igaz hogy drága ... régi kollekciokat jobban szeretem mint a mostanit... nem tudjatok hogy hol szerezhetek be regi my77 kollekcios ruhakat?


2019. jan. 27. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint annyira nem jön be. A legtöbb ruhadarab számomra túl giccses, meg ilyen piacon vásárolt ruha jut róla eszembe.
2019. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, giccses, nagyon sok, mindenen sokkal több dolog van, mint amennyi kellene. Még egy kis fodor, még egy kis kő.
2019. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Pont ugyanilyet kapsz bármelyik kínaiban. Arról nem is beszélve, ahogy megnyitottam az oldalukat, a saját promo képeik úgy néznek ki, mintha valami felugró szex oldal hirdetések lennének. Nem éppen a legjobb reklámfogás, ha nőknek akarják eladni a cuccaikat.
2019. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!