Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz valaki egyedi?

Mitől lesz valaki egyedi?

Figyelt kérdés
Ti mitől érzitek magatokat egyedinek?

2019. jan. 28. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Attól, hogy pl. soha nem az aktuális divatot követem.

Pl. volt egy idő, mikor sok csaj felnyírta oldalt a haját. Fúj, számomra gusztustalan.

Pár éve a bokamutogatás a divat. Annak se látom értelmét.


Kiforrott egyéni stílusom van, de van, hogy szimplán csak beleolvadok az átlag szürkeségbe (farmer, balerina cipő.)

2019. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem aggódik azon, hogy mit fog gondolni a környezete, a tükörbe nézve egy szettben vagy ruhában nem arra gondol, hogy a szomszédja, munkatársa, anyukája, az akárkije mit fog szólni vagy tetszik-e neki. Hanem arra figyel, hogy szerinte jó-e, hogy ő jól és kényelmesen érzi-e magát.

Én attól érzem magam egyedinek, hogy ha felveszek valamit, és esetleg nem is tetszik valakinek, mosolyogni tudok rajta, hogy hát igen, ez nem olyan, ami akárkinek tetszik, de nekem igen. Mint ahogy a személyiségem se tetszhet mindenkinek, ellenben inkább azt vállalom fel, ami belülről fakad, az én ízlésemből következik, és akkor olyan embereket vonzok magam köré, akiknek ez tetszik, akikkel egymásból inspirálódhatunk.

Ez kicsit szentimentális lett. Nem más véleményére magasról tevésről van itt szó, hanem arról, hogy elfogadom, hogy nem mindenben illek bele a konfekcióba, ahogy SENKI! És bátran felvállalom.

22L

2019. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a személyiségem a leginkább mérvadó és az hozza magával a többi dolgot is a külsőségeket, hajat,öltözködést


Igazából én már születésemtöl fogva különböztem a többiektől. Egy halom rendellenességgel születtem. Lényegébe csoda hogy felnőttem és nem haltam meg csecsemőként. Akármilyen közösségbe kerültem mindig kilógtam a sorból. Én voltam mindenhol az ügyeletes fura gyerek.

Már akkor is inkább magamnak való voltam. Persze azért is mert retenetesen sokat piszkáltak a többiek a kinézetem miatt.

Vonzódtam a mások számára akkor érdektelennek gondolt dolgok iránt (pl kislányként nem hercegnő meg hableány hanem felfedező, pilóta meg sebész akartam lenni)

Aztán most ott tartok hogy képzőművésznek tanulok.

Nem lettem se orvos se semmi ilyesmi.


Sohaesem szerettem pl a nyálas popszámokat, helyette sötétebb hangulatú gothic rock, black metal, death metal, gotic metal, industrial zenékat hallgatok.

Nagyon érdekel a művészet is (filmművészet, képzőművészet, szépirodalom, építészet)


Gondolkozás módot tekintve eléggé melankólikus vagyok. Amolyan merengő tipusnak mondanám magamat. Eléggé nihilista látásmóddal rendelkezem.


Külsőleg mindig is fura voltam. Nagyon karakteresek az arcvonásaim. Eléggé vékony vagyok és hulla fehér a bőröm. Csak fekete cuccokat hordok. Füzős, csipkés sokszor földig érő ruhákban járkálok. Ehhez meghökkentő ékszereket viselek (pl madár koponyás, denevéres, ankh keresztes, holdas nyakláncokatokban)

A cuccaim nagy részét külföldről szereztem vagy túrtam. Fast fashion boltokban kb szököévente egyszer vaszek bármit is.

2019. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki egyedi. Mindenkinek megvan a maga személyisége.
2019. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze mindenki egyedi valamilyen módon. De szerintem nagyon sok embernek semmilyen a személyisége. Nincs normális érdeklődési köre sokaknak. Csak a bulvár meg a sztárvilág és a szomszéd néni meg a hisztis kollegina, tanár főnök stb...kibeszélése és kipletykálása az egyetlen szórakozás. Bemennek a munkába lenyomnak 8-12 órát hazaesnek és nézik a szennyet ami dől a tvből. Nincs hobbijuk, nincs normális építő jellegű tevékenységük . Nagyon sokan sekélyes életet élnek.
2019. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!