Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok van olyan ruhaköltemény...

Lányok van olyan ruhaköltemény vagy kollekció amiről álmodoztok, hogy egyszer lesz nektek is és viselni fogjátok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Párom régi álma volt egy drindliruha (osztrák népviselet). Nemrég kapott egyet, de még nem volt alkalom, ahova felvegye.
2019. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztosan csini.Köszi.
2019. jan. 29. 11:49
 3/13 Metionin ***** válasza:
66%
Hát egy pár Restyle vagy Killstar ruhát elfogadnék a szekrényembe :D
2019. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tini korom óta az volt az álmom,hogy az esküvőmön egy Manolo Blahnik cipőben legyek.Tavaly nyáron volt az esküvőm,és a nővérem meg is lepett egy gyönyörű Manoloval,így teljesült a vágyam.
2019. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nekem az Art'z modell ruhák nagyon tetszenek. Igazából annyira nem elérhetetlen számomra, csak mindig fogadkoztam, hogy még egy kicsit fogyok hozzájuk, és terhes lettem 😂
2019. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyszer szeretnék nagyon exra romantic/victorian/vampire goth szettet (szetteket) magamnak. Alsószoknyával valami bőr vagy fekete köves mell alatti fűzővel, meg egy szép gallérral és fejdísszel.

Kb ilyesmi összhatású ruhákra vadászok (persze már vannak ezekhez az öltözetekhet tök jó cuccaim csak túl maximalista vagyok ilyen szempontból)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 30. 08:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy okkersárga színű, hosszabb fazonú kardigánra vágyom már nagyon régóta, de sehol nem találok olyat, amilyet én megálmodtam magamnak.
2019. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én álmom egy Vera Wang menyasszonyi ruha:)
2019. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagy álmom egy Alexander mcqueen ruha. :D
2019. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!