Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy terhes nőnek tényleg nem...

Egy terhes nőnek tényleg nem illik testhezálló felsőt felvenni?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok, hordok ezt ia-azt is, próbálok csinosan öltözni, nekem fontos, hogy pocakkal se hagyjam el magam. A hétvégén nálunk voltak sógórnőmék(most láttuk őket elösször azóta, hogy várom a babát) és mondta, hogy milyen jó nagy már a hasam, de hozzátette, hogy ő azért ilyenkor nem venne fel feszülős felsőt, meg ez illetlenség szerinte.

1. Otthon voltam

2.Nem volt kicsi rám, nem feszült, csak testhezállt, nem takarta a pocimat.

Ti végig zsákban jártatok netán?


2019. jan. 29. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Rámfeszülős nekem sem tetszik utcán, de otthon ha kényelmes neked...
2019. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak sógornőd véleménye.

11 napja szültem. Végig testhez álló felsőket hordtam. 2 alkalommal voltam kórhazban, decemberben 8 napot és januárban 10 napot. Senki nem viselt zsákot, a körülményekhez képest igyekeztünk adni magunkra, bár melegítőt vagy pizsamát követeltek tőlünk, de megengedték a cicanadrág hosszú póló kombinációt, ami szintén testhez álló volt.

Ne foglalkozz vele. Csak egy vélemény, nem több. Engedd el.

2019. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem illetlenség. Nem kell zsákban járni.

Gondolom, a sógornőd féltékeny rád valamiért.

2019. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis,nehogy takardgasd a pocidat,teljesen Okés.
2019. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy direkt kismama felsőt vettem, egy alkalmat. A végére az is feszült.

Ha a hasad alja nem lóg ki belőle, mert kicsi és azért feszül, akkor teljesen rendben van(azért mert kismama ruha méregdrága) egyedül a nadrágokat szerettem.

Nem kell vele foglalkozni

2019. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell foglakozni irgy rágy.otthon azt vesze fel amit akarsz.ha kilátszik hasad vagy feszült ruha nem látja férjeden kivül senki
2021. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!