Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van minden nadrágban...

Miért van minden nadrágban "tevetalpam"?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok,166cm és 48kg. Nem szoktam felhúzni a nadrágokat! Így is akármilyet veszek,egy idő után lóg a fenekemen,illetve egy nacim van ami nem ilyen,de azt meg egy picit szorít,ha begombolom. Kb 2 hete vettem egy nadrágot,direkt odafigyeltem rá,hogy ne legyen tevetalpam benne,egy darabig nem is volt,de most hogy már "betört" a nadrág, kezdi felvenni a nagyajkak formáját...annyira kellemetlen :( Mit csinálok rosszul? Van még valaki aki így van ezzel? Vagy lehet azért van mert kicsi a fenekem és ha edzenék rá akkor lehet jobb lenne?

A válaszokat köszönöm!



2019. jan. 31. 07:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Vagy magas derekú nadrágaid vannak. Azok állnak mindenkin így.
2019. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Férfi vagyok, és tetszenek a szexi nok. ELhiszem, hogy kellemetlen neked a tevepata, de (már bocsánat) szarj a tisztasági betétre. Most azért ne hordj feleslegesen, hogy ne látszodjon. Annyit nem ér.

Elhiszem hogy fiatal vagy, és nincs saját pénzed a drága nadrágokra, de menj be megprobálni legalább egy drágább nadrágot egy nevesebb uzletbe. Probáld meg. Ha abban is lesz, akkor valoszinuleg csak husisabb kicsit a puncid, azzal meg nem tudsz mit csinálni.

2019. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!