Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba menni ilyen nadrágban...

Suliba menni ilyen nadrágban fiúként?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 4. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ez kimondottan sportolásra van tervezve, így civilként szerintem nem a legideálisabb, mondjuk az megint más ha bringával jársz suliba vagy tesiórán hordanád, mert szerintem ott elfogadható.
2018. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
brutál gáz
2018. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Felejtsd el. Ez még teremben is fura tud lenni bizonyos pontokon, ha érted mire gondolok.
2018. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Suliba nem nagyon illik, szabadidőbe inkább. Bár láttam már olyan videót Amerikában, hogy egy kamasz fiú leggingsben ment suliba, viccesnek látták.
2018. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gond nincs ezzel a szereléssel ha ebben érzed komfortosan magadat, a nők sem véletlenül viselik szinte mindenhól!

Egy férfinek ugyanúgy jár bizonyos ruhák által nyújtott kényelem mint egy nőnek!

De a nők között olyan is van aki kissé még túl is megy,de szinte mindenki támogatja.

Ebből indúljál ki!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Könyörgöm, ne.
2018. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Hjaj de nagy vmi az a leggings :D Uristen,az angoloknál be akarják vezetni, mai hír, hogy járjanak a fiúk is szoknyába, mert nem fair, hogy a csajok járhatnak nadrágba is, a fiúk csak egyfélébe.
2018. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy érdemes elolvasni: [link]

Tipikus pl annak, hogy kell ellopni valamit a másiktól.

2018. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
37%
Borzasztó inkább ne hord
2018. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Volt, hogy beszélgettem külföldön élőkkel, és amikor szóba került a nők öltözködése, ők is a borzasztó és közönséges jelzőket mondták.

Nők jó része sem foglalkozik azzal, hogy sokan gáznak tartják ha vki magába hordja, akkor a kérdező mit foglalkozzon mással? Ha neki bejön, akkor mit kell vele foglalkozni?

2018. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!