Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is van így ezzel? Titeket...

Más is van így ezzel? Titeket mennyire érdekel, hogy mi van rajtatok (közép) suliban?

Figyelt kérdés

Imádok "kiöltözni", de csak magam miatt, ha mondjuk átmegyek egy haveromhoz vagy elmegyek a boltba. Ellenben, iskolába általában a régebbi sz_r ruháimban megyek, (nagyon) szakadt cipő, kinyúlt mackónadrág stb. Annyiszor megkaptam már osztálytársaktól, hogy miért nem járok normális ruhában, de egyszerűen nem értem, hogy ez miért lényeges. Lehet azért érzek így, mert utálom az osztályomat, és nincs motiváció jól kinézni?:/


Leszögezném, hogy nem úgy öltözök, mint egy hajléktalan, és büdös/mosdatlan sem vagyok.


18/l



2019. jan. 31. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismádok kiöltözni. Viszont pont fordítva vagyok vele. Ha átmegyek barátnőmhöz, vagy leugrok a sarki kisboltba, nem igazán érdekel hogy nézek ki, de szakadt cipőt egyből kidobom, mackónadrág életemben nem volt rajtam, nemhogy kinyúlt :D Szóval oda is normálisan vagyok felöltözve, farmernadrág, rendes cipő.

Az osztályomat én se szeretem, viszont suliba csak megcsinált hajjal, sminkben és elegánsabb ruhákban megyek. (tudom hogy kicsit túlzás de ez van :D ) És motiváljon az, hogy emberek közé mész, és nem 5 percre tejért, hanem egész napra.

2019. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te úgy jól érzed magad és kényelmes akkor járj úgy, a te döntésed:) Viszont a szakadt cipőket szerintem elhagyhatnád, azért az elég kellemetlen, ha megbámulják, na meg ugye azt mondják egy cipő sokat árulkodik az emberről. Én pl mindig a cipőjét nézem meg rögtön az embereknek.


Én szeretek egyébként kiöltözni, nekem úgy kényelmes, viszont emlékszem pár évvel ezelőtt mikor én 9es voltam, akkor figyeltem a 11-12es lányokat, hogy ők is mind folyton melegítőnadrágba és egy sima topba vagy bő pólóba jártak összefogott hajjal, smink nélkül. Én is próbálkoztam ezzel, de utálom a kinézetem így, ezért inkább már nem lépek be az iskolába így, viszont nekik nagyon jól állt és gondolom kényelmes is volt nekik, gyors volt az elkészülés.

2019. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelt volna, de nem volt pénzem, ígyaztán az önértékelésem sem volt túlzottan (értsd kellőképpen) magas. Nem a ruha teszi az embert, másokon se zavar, ha gagyi cuccai vannak; mondjuk csak az, hogyha direktbe ízléstelen, hogy megjegyezd; mert úgy érzi az illető, hogy a személyiségével nem tud kitűnni, akkor majd lesz kellőképpen ronda; és akkor majd legalább megjegyzed (őt), ha szembe mész vele az utcán. Na, az tud zavarni tehát. Az illető önmagának szándékosan rondává tétele.
2019. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

En vegig sok smink feltuno, kirivo, de izleses, sajatos stilusban oltoztem gimiben. Az utolso evet leszamitva. Vegzoskent mar 0 smink 0 hajvasalas es melegito fel, mar xartam bele.


De kioltozni en is imadok, ha baratnomhoz boltba stb megyek a minimum a divatos sportcipo, es osszeillo, mai divatu melegitoalso+felso, de ez a legkevesebb :) szemoldok + szempilla alap, csak ha otthon vagyok es nem jon senki, nem teszek fel, de pl ha baratom jon akkor mar igen, es szebben is oltozok, pedig mar 4 eve egyutt vagyunk :)

2019. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhová megyek normálisan öltözöm fel,egyrészt ezzel a többi embert is megtisztelem,másrészt pedig saját magamat is.Itthon sem vagyok kinőtt,agyon használt melegítőben,nemhogy iskolába.
2019. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban a klikkesedős időszakom éltem. Azon túl, hogy amit viselek kb. legyen a méretem és passzoljon a választott klikkemhez, nem nagyon foglalkoztam vele, mit veszek fel.
2019. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!