Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha a buliban észre...

Lányok, ha a buliban észre veszitek, h felszaladt a harisnyátok, akkor leveszitek, vagy marad rajtatok továbbra is? Melyik verzió kevésbé ciki?

Figyelt kérdés
Este bulizni megyünk, és harisnya is lesz rajtam, viszont elfelejtettem tartalékot elrakni, pedig ilyenkor mindig szoktam... Általában nem szokott kelleni, bár volt már rá példa, h ki kellett cserélni. Viszont, murphy törvénye, h mindig a legrosszabbkor történik valami. Szóval, ha ne adj isten így járnék este, akkor melyik a kevésbé gáz, ha leveszem, vagy ha magamon hagyom strapásan? Ti hogy szoktátok? Már csak h ne ott kelljen ezen agyalni, ha véletlen pórul járnék.

2018. júl. 27. 20:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, az kimaradt, h fekete a harisnya, tehát elég feltűnő, h egy darabig fekete a lábam, utána fehér. Viszont, ha felszalad az is sokkal feltűnőbb. Nem tudom ez számít e valamit?
2018. júl. 27. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha meleg van, akkor leveszem, ha faznek nelkule, akkor nem. Ott ette meg a fene, nem fogok fagyoskodni ezert.
2018. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha fekete harisnya, akkor levenném, mert azon nagyon látszik. Ha testszínű, akkor nem érdekelne, mert alig látszik, sötétben meg plána nem feltűnő.
2018. júl. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajna nem jött válasz mielőtt elindultunk volna, de én is arra jutottam, h ha felszalad inkább leveszem, mert feketénél nagyon feltűnő. Szerencsére nem történt semmi, kibírta az estét. Amúgy én is jobban szeretek testszínűben menni bulizni, mert azon sokszor észre sem lehet venni, ha felszalad egy szem, vagy lesz rajta egy kksebb lyuk. Most is csak azért lett feke, mert nem volt otthon bontatlan testszínű, csak szürke meg fekete. Ugyanis van egy olyan szokásom, h bulizni mindig olyan harisnyában megyek, ami teljesen új, nem volt még használva. Mert egy teljesen új harisnya nagyobb eséllyel bírja ki az estét, mint egy olyan ami már 2-3x volt rajtam. Mert azért csak kopik, húzódik, nyúlik stb használat közben, gyengül az anyag, ezért sokkal kevesebb is elég neki, h vége legyen, főleg, h buliban nem is lehet annyira odafigyelni rá.

Viszont ebből az a tanulság, h jövő héten vennem kell néhány testszínű harisnyát, h legyen mit felvennem a következő buliba, ami minden szempontból praktikusabb...

2018. júl. 28. 06:19
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell harisnya nyáron 30 fokban?
2018. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elsősorban azért, mert útálok mezítláb cipőt felvenni. Aztán feldobja picit a szettemet. Kiemeli a lábaim vonalát, ami ad egy kis magabiztosságot.... jobban mondva csupasz lábakkal kicsit olyan esetlennek érzem magam. (Ezért van, h nem szívesen venném le, ha tönkre megy, csak a legvégső esetben) Arról nem is beszélve, h vízparton voltunk szabad téren, és hajnalban azért elég hűvös volt hozzá, h elférjen rajtam a harisnya.

Remélem kielégítő választ adtam annak ellenére, h meg tudtam vna fogalmazni röviden és tömören: 1, mert ilyen a stílusom 2, mert én így szeretem..:)

2018. júl. 28. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként én is így vagyok, általában harisnyát hordok, buliba is vagy átlagos napon is, nem vagyok olyan, aki csupasz lábakkal jár, és nem hordok olyan lábbelit, amihez nem kell harisnya.
2018. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:) Végre valaki más is van így ezzel, így már nem érzem magam annyira egyedül ezzel a dologgal kapcsolatban. :) Én is szinte csak harisnyát, vagy harisnyazoknit hordok a hétköznapokon is. Igazából, csak sportoláshoz nem, bár volt már olyan is, h edzés előtt nem vettem le a harisnyámat, arra vettem rá a vívó ruhát.

Én sem veszek fel cipőt harisnya nélkül, szandit, meg sarut is ezért nem hordok, mert azt mondják, h ciki harisnyával, viszont mezítláb meg nem szeretek lenni. Hiányzik az a lágy szorítás, ahogy a harisnya a lábamra feszül. Ráadásul sokkal szebbnek tartom benne a lábaim, ad nekik egy kis kontrasztot, és eltakarja az apró kis hibákat... Sokkal elegánsabb, nőiesebb harisnyát húzni egy szoknyához, ruhához, de még egy csini topánkához is. Számomra érthetetlen, h hogy lehet egy magassarkút, balerinát harisnya nélkül hordani?! Pedig a többségnek meg pont a harisnya a furcsa. Nem tudom, Te hogy vagy vele, de az én környezetemben a csajok nagy része, csak akkor vesz fel harisnyát, ha feltétlenül muszáj, és furcsának tartják, h én meg ha kell, ha nem abban vagyok. Mondjuk a többségük elfogadta már, h az öltözékeim szerves részét képezik a harisnyák, és tiszteletben tartják, vagy legalábbis nem macerálnak miatta.

Jó, az tény, h jobban oda kell figyelni a mozdulatokra harisnyában, mint nadrágban, de az évek során már kitapasztaltam, hogy tudom kímélni a harisnyáimat. Persze azért így is vannak blesetek néha, de ez valamilyen szinten hozzá tartozik a dologhoz.. Összességében számomra több előnye van a harisnyaviselésnek, mint hátránya, úgyhogy használom őket továbbra is rendületlenül, ha tetszik másoknak, ha nem. Viszont az, h leírtad, h Te is így vagy ezzel a dologgal, nagy megerősítés nekem abban, h nem egy egyedi eset az enyém. :)

2018. júl. 28. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy vannak màr ilyen kis pici harisnya anyagú zoknik, amik nem làtszódnak ki a balerina cipőből.
2019. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!