Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőr hatású farmert illik...

Bőr hatású farmert illik iskolába hordani?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Bőr hatású farmert? Küldd már el, azt megnézném :D egyébként én is hordok suliba bőrhatású nadrágot, és szerintem teljesen okés.
2019. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én simán hordok bőrt az egyetemen.
2019. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gusztustalan, ízléstelen. 21/L
2019. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ívy1 ***** válasza:
21%
Ilyen farmert még én sem láttam. Bőrhatású leggings az oké,de attól függ milyen iskolába,általánosba ne mert ahhoz még túl fiatal lennél.
2019. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Nagyban függ attól hogy milyen összeállításban. Bőr hatású leggingset/nadrágot egy kötött pulcsival, valami egyszerű pólóval, vagy akár blúzzal simán fel lehet venni, nyilván nem hatodikban, de gimiben mondjuk igen.

Bőr hatású leggingset/nadrágot bőrhatású croptoppal, átlátszó csipkebodyval vagy csillogós, köldökig kivágott felsővel tartsd meg valami partiba.


Ezek például (nyilván iskolatáskával, bokacsizmával és esetleg kevesebb kiegészítővel) teljesen alkalmasak suliba: [link]


Míg ebben jogosan szólnak meg a tanárok: [link]

2019. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez az a fajta amit a New Yorker árul?
2019. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor is gusztustalan és olcsó, közönséges benyomást kelt. Sokkal finomabb, nőiesebb anyagok is léteznek, kár, hogy a nagy divatozásban ez elfelejtődőtt...
2019. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!