Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni ilyen fiú bodykat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. febr. 2. 07:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát én a turkálóban láttam legutóbb férfi body-t, nézz körül ezeken a helyeken.
2019. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Vegyél nőit ugyan az:) Az én párom is hord badyt, be mentem egy fehérnemű boltba és ott vettem neki, azóta csak interneten keresztül rendeltem neki. Szerintem egy jó pasin nagyon szexi egy ilyen bady:)
2019. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

11!

Rekadoransk igaza van inkább rendljen a kérdező nőit mivel ugyanaz és ez intim ruházat mint mint az alsónadrág tehát nemigazán ajánlott a turkáló.

2019. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Be mentem egy fehérnemű boltba és ott kértem egy bodyt, mondtam az eladónak hogy saját részre kell, amin meg lepődtem az az hogy abszolút nem én voltam az egyetlen fiú aki saját részre vásárolt bodyt, mert mondta a hölgy hogy vannak olyan bodyk amiket fel vehet egy fiú is és abból a fajtából direkt ezért kérnek nagyobb méretet a beszállitójuktól, mert már kereste több fiú is. Szóval ennyit arról hogy fiúk nem hordhatnak bodyt!
2019. febr. 12. 17:45
 15/25 anonim ***** válasza:
Eza vicces hogy ma -má mindent hordhatnak. Ez a 21_ik század
2019. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Pont úgy mint a nők..
2019. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem a nők BODY-t hordanak, a férfiak meg BADY-t. :DDD
2019. febr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is és a párom is hordunk télen ilyen bodykat, nagyon praktikus a hidegben, de hogy egy fiut azért nézzek le meg alkossak róla véleményt mert olyan ruhát vesz fel amit nem neki készítenek.... hát eszembe sem jutna, nyilván ez az én gondolkodásom. Nálunk a praktika és az egészség az első. És ha egy fiú azért akar bodyt hordani akkor nyugodtan hordja, ha egy nőnek kényelmes egy fiúnak is lehet, csak nála nagyon oda kell figyelni a méretre hogy lent ne szoritsa neki):).
2019. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18-nak teljesen igaza van!


Én is hordok nejlon hatisnyát télen mivel gyártanak férfiak részére is.


És ha kényelmesnek , praktikusnak érzem akkor azt viselem és nem foglalkozok idegenek véleményével.

2019. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Itthon már nagyon régen láttam ilyet.

És igen, nekem is van de anno az Otto divatkatalógusból rendeltük a barátnőmmel egy szürkét és feketét valami 1500huf/db áron és azóta nincs sehol pedig jó volna még beszerezni párat. Ez olyan mint egy vastagabb trikó, elöl gombos és lent nyitott oldalslicce van mint a retro gatyóknak. Tehát könnyen ki lehet venni a szerszámot és nem csak akkor ha pisilni kell.)

2019. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!