Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni ilyen fiú bodykat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. febr. 2. 07:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát olyan bodyk idehaza biztos nincsenek már, külföldi oldalakon vannak ki gombolható férfi bodyk, de hogy pontosan a méretezése milye a fene sem tudja. Én ezért mentem be egy boltba és kérek perec mondtam az eladónak hogy bodyt szeretnék vásárolni saját részre és így nem kellett killódani a méretezéssel. Most már magamnak rendeltem bodyt interneten mert ott több fajta fazonú van itt a boltban csak hosszú ujjút tudtam venni, de így már van rövid ujjú is meg atléta fazonú is, és kívülről a kutya meg nem mondja hogy body vagy atléta van rajtam.
2019. márc. 4. 20:18
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szépen megoldódott a kérdésed, akkor most mit szeretnél még megtudni, hogy kiemelted?
2019. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hogy a tefajtád a cinikusok ne unatkozzanak!


Utcsó.

2019. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Miért baj hogy ki emelte, lehet hogy kíváncsi mások véleményére is pluszba. Elméletileg ez az oldal arról szólna.
2019. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hasonló bodyt lehet kapni, csak jó helyen kell keresni.
2021. jún. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!