Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kevés, de új ruha, vagy több,...

Kevés, de új ruha, vagy több, de használt?

Figyelt kérdés

Melyiket választanád, ha az anyagi keretek korlátozottak?


Kevés, de új ruha plázás márkáktól, tehát egy-két egyberuha 6-10 ezer, de új


vagy


több, de turis, használt ruha, öt-´tíz egyberuha, darabja 300-1000Ft?


2019. febr. 10. 09:24
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%
A turis ruha minőségétől függ. Ha jó minőségű, jó anyag, nem látszik használtnak, akkor azt választanám. Rengeteg turis ruhám van amin még a címke is rajta volt, az egyberuháimnak pont a nagy része hádából van. Ha a fenti tényezők nem állnak fenn, akkor az újak. Mondjuk 6 ezret nem adok ki egy egyberuháért újonnan sem, H&M-ben akciósan vettem többet 2-3 ezerért.
2019. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább kevés új ruha
2019. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kevés új. Márcsak azért is, mert hiába van sok, mindig a pár kedvencet hordom. Felesleges sok ruha.
2019. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kevés de új.
2019. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy turis, nem biztos hogy használt. Több címkés darabom is van turikból. Inkább minőségi legyen
2019. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Turis.

A középkategóriás plázás üzletek minőségével nem vagyok megelégedve. Szerintem az árérték arány nagyon rossz.


Ha alkalmi ruhára van szükségem azt pedig kapásból használtan keresem, online vagy turiban. A nők java 2x ha felveszi, én sem fogom többször. Töredékáron lehet szépeket venni, nagyon megéri.

2019. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés és új.De a minőségre megyek,évekig hordható ruhát szoktam keresni.
2019. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Turis, persze nem olyan, amiről üvölt, hogy el van nyűve. Jobban lehet variálni az öltözködést, nem kell annyit mosni sem.
2019. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper és egyedi dolgokat lehet találbi s turiban, sokszor még a címke is rajta van. Nekem sok mindenem van onman, ritkán vásárolok újonnan. Mert a turiban általában sokkal szebb dolgokat találok és sokszor egy bolti ruha árából több darabpt is tudok venni, szerintem nagyon megéri. De időt kell rá szánni, mert sokszor én sem találok semmi nekem tetszőt, valamikor meh egyből több dolgot is. :)
2019. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!