Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 20-on éves férfi néha...

Egy 20-on éves férfi néha járhat cicanadrág, rövidnadrág kombinációban utcán, plázában stb? tudom, hogy már volt kérdés, csak kíváncsi vagyok a véleményekre? Pulcsival vagy akár dzsekivel is? 23 f, Bp

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 17:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
A hétvégén Lengyelországban nagyon sok srácot láttam így öltözni. A legtöbben fekete leggings, fekete rövidnadrággal, de láttam mintás leggingsben és más színű rövidnadrággal is fiatalokat.
2019. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha elhivsz egy lányt moziba, akkor ne ezt vedd fel. Sportolashoz oké.
2019. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Ne hallgass senkire, bárhova, bármikor vedd fel!

Csini!

2019. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nyáron sportolok akár dolgozok, akár nem de néha van sport is:) Így csak is legging+rövidgatyát hordok.
2019. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Járhat persze, mindenki abba jár amibe akár, pláne szabadidejében. Utcára nem való sportos fazonú leggins, olyant érdemes ami utcai stílus. Én is hordok fekete lycra fényes fajtát, ha lehetne kapni színészt azt is hordanám, nekem ezek a lycra anyagúak tetszenek.

És mondjuk egyenes vékony lábon néz ki jól, o vagy izmos, kövér lábon kevésbé.

2019. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
*színest akartam írni 😄 a mobil mindig megtréfál.
2019. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!