Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködik egy "tipikus...

Hogyan öltözködik egy "tipikus" leszbikus?

Figyelt kérdés
A pasik között van tipikus meleg öltözködésmód... csajoknál is? Írnátok ilyen jellegzetes dolgokat?
2010. júl. 1. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát ugye a leszbikusok többsége az a "butch" típus, akik úgy öltöznek, mint a legigénytelenebb férfinépség. Nagyjából mint a motorosok. Jó hogy szakálluk nincs.
2010. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
:D Hát, asszem náluk is vannak nőiesebb és férfiasabb egyedek, mint a "fiúknál".
2010. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

szerintem vagányan, pasisan. sokszor rövid haj, ingek, szoknya kizárva.

a divatleszbik pedig ilyen műkörmös p*csák.

2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon pasisak és nemcsak az öltözködésük a hajuk is a mozdulataik némelyiknek még a hangja is.Ha eléd állna egy ilyen típus meg se mondanád hogy nő!
2010. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Egy havi fizetésem rátenném, hogy a válaszadók életükbe nem láttak még átlagos leszbikust...:-))Csak filmen, ahol nagyon durván szemléltették, h ki a leszbi és ki nem. Ha lemész egy melegbárba olyan nőket fogsz látni, h el se hiszed...
2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
A negyedik válaszoló vagyok,én láttam már leszbikus párt mert a környékünkon laktak,és az egyik (gondolom akinek a pasi szerep jutott)teljesen úgy nézett ki mint 1 csávó!szóval ide a fizetésed!:D
2010. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Drágaság átlag leszbikusról beszéltem. Ők azok, akikről nem fogod megmondani, h az. Csak azok tudják, akik ismerik.

Nincsenek neki egyértelmű külső jelei. persze ez nem vonatkozik mindenkire, de az, h láttál egy leszbikus párt, attól még ne legyél benne biztos, h a sarki kisboltban az eladó csaj nem szereti a puncit...

2010. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem az az ÁTLAGOS leszbikus. A kérdező a "tipikus"-t kérdezte.
2010. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen a kisbolti eladón lehet nem látod h leszbi mert ÁTLAGOS a TIPIKUSON már annál valószínűbb h látod.Bunkózni meg nemkell 'drágaság' mert én sem bunkóztam.csak leírtam amit én már láttam,ennyi.
2010. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
nekem is leszbi két ismerősöm... az egyikük közülük totálisan úgy néz ki, mint egy pasi (és ezt azok az ismerőseim is mondták, akik nem tudják róluk, hogy leszbik), úgy öltözködik, nagyon rövid haja van, egyáltalán nem sminkel, s még a hangja is teljesen, ijesztően férfias... a másik viszont a vissongós, zavarbajövős, vihogós tipikus lányka, hosszabb haja van, gyakran hord szoknyát is- egyáltalán nem lehet arról beszélni, hogy fiúsan nézne ki, vagy viselkedne. szerintem nem igazán lehet "tipikus" leszbi öltözetet megállapítani, maximum "többfajta tipikus"at..:D
2010. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!