Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás ilyet...

Szerintetek túlzás ilyet felvenni?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom még messze a nyár, de ilyenkor szoktam már rendelni ruhákat. Na meg unokanővéremtől kaptam 5 bralet melltartó-felsőt 2az egyben és nem tudom, hogy ezeket felvehetném-e nyáron utcára? Nekem nagyon tetszenek meg jól is állnak mert közepes méretű a mellem (magyarán van, de nem kelt olcsó hatást)

magas derekú farmershortjaim vannak, azokkal venném fel, most nagyon-nagyon megtetszettek

Ilyeneket kaptam kb (hasonlókat)

[link]

[link]


2019. febr. 13. 00:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
Ami a kepeken van az bralet es arra szoktak ravenni ilyen lazabb felsoket/pantosokat de epp csak olyanokat hogy minimalisan eltakarjon szoval a bralet kilatszik a felso alol ez a lenyege... En ugytudom igy szoktak hordani amugy nem tudom igazabol kinek mi, ha te nem erzed magad benne feszulten miert ne vehetned fel utcara :D
2019. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Hálószobában el tudom képzelni, máshol nem nagyon.
2019. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Ezek biztosan utcai felsők? Elég K-s. De nem a szexy formában, hanem olyan olcsó, útszéli módon.
2019. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Talán buliba elmegy, de még az is határesetes.

Ez inkább fehérnemű mint felső.

2019. febr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha CSAK ezt veszed fel, annyi erovel sima melltartoban is kimehetsz az utcara.
2019. febr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Utcára?

Ne legyél közönséges és izléstelen.

2019. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Ha magasderekuval veszed fel, es hosszabbak mint egy normal melltarto, es tenyleg nincs melled, akkor semmi gond :) olyanok mint egy szebb top, de tenyleg csak ha rendesen takarja a dekoltazst, es nincs kint az egesz hasad.

Bar a piros az nekem is sok kicsit, olyasmit nem vennek fel itthonra sem, de nekem is van egy csomo ilyenem es siman hordom oket, bar en 70/A vagyok :)

2019. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Utcára?? Semmiképpen
2019. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Utcára, fényes nappal maximum akkor, ha a fentieknél valamivel top szabásúbb, hosszabb, és kicsi (nagyon max egy kisebb B kosár) a melled. Ideális esetben egy kardigán azért jól jön hozzá.

Ez például oké:

[link]

[link]

Ez viszont már nem:

[link]

[link]


Te is látod a sajátjaidon, hogy inkább top, vagy inkább melltartó szabása van-e, illetve a te alakodon hogy mutat, nem látszik-e túl sok esetleg a melledből, amennyit már nem szeretnél, ha minden szembejövő látna.


A fenti elsőnek linkelt szetteket kardigán nélkül maximum víz mellé, fesztiválra, vagy buliba tudom elképzelni.

2019. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Miss Endzsi ***** válasza:
91%
Én nem vagyok prűd, szeretem a merészséget, de ez nagyon alja.
2019. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!