Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túlzás ilyet...

Szerintetek túlzás ilyet felvenni?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom még messze a nyár, de ilyenkor szoktam már rendelni ruhákat. Na meg unokanővéremtől kaptam 5 bralet melltartó-felsőt 2az egyben és nem tudom, hogy ezeket felvehetném-e nyáron utcára? Nekem nagyon tetszenek meg jól is állnak mert közepes méretű a mellem (magyarán van, de nem kelt olcsó hatást)

magas derekú farmershortjaim vannak, azokkal venném fel, most nagyon-nagyon megtetszettek

Ilyeneket kaptam kb (hasonlókat)

[link]

[link]


2019. febr. 13. 00:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Magában szerintem is sok, viszont egy "átlátszó" felső alá tökéletes választás.

[link]

2019. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé. Én még sosem láttam nőneműt (férfit sem) fehérneműben utcán - még külföldieket sem, pedig ők mernek "szabadabban" öltözködni. Még buliban sem látok lányokat braletteben. Pá.
2019. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

IGEN. Nem szoktam ilyet mondani soha, mindenki vegye fel azt, amiben jól érzi magát, ha az szandál zokni, akkor is, de ezt szerintem akkor se, ha csak ebben érzed jól magad. Még nagyon áttetsző felsővel se, esetleg olyat ami átsejteti, vagy félvállas és látszik a pánt, az oké tengerparti nyaraláson.


A barátodnak otthonra oké, sőt, még a teraszra a nyaralóban is ki lehet ülni benne. De ennyi.

2019. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sok lány visel ilyet olyan helyeken, mint Los Angeles, ott nem fura, de itt biztos megnéznének. Szerintem ha neked belefér, hogy ezt veszed fel, akkor simán. Bár jobb, ha ráveszel egy toppot, de te tudod. :)
2019. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

75/b-c mellem van, átlagos

és persze nem olyanok, hogy csak a mellemet takarja, a csipke részük lejjebb is jön, kb 5 cm lógna ki a hasamból, mert köldökig ér 3 gatyám is, azokkal hordanám

2019. febr. 13. 16:22
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
Hát a tüdőgatyák is szánalmasan néznek ki.
2019. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak a melled lesz ki akkor, a vállaid, a hátad egy nagy része, a hasadból 5 cm, a lábad szára, de takarásba lesz a mellednek egy része meg alatta egy rész, meg amennyit a rövidnadrág takar (combtöved, feneked, hasad egy része), de mivel mind vékony és testre simuló így az is kirajzolódik.

Hát nem tudom ezt még mivel lehetne megspékelni, ha fel se veszed.

Különben Balaton parton sétálni, meg fesztiválon végül is elfogadható. Utcára továbbra se.

2019. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Ennyi erővel megyek és felveszek csak a melltartómat, meg hozzá egy olyan magasderekú nadrágot, ami felér a tüdőmig, és akkor úgy már teljesen elfogadható, mert a hasamból, csak 5 centi lóg ki, a mellem meg kint van ugyanúgy.
2019. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!