Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan divatos mostanság...

Miért olyan divatos mostanság a fiúk/férfiak körében a melegítőnadrág? Nem mutat túlzottan sokat ott lent?

Figyelt kérdés

Néhány éve tök ciki lett volna ilyesmiben megjelenni az utcán, nem? Én a mai napig is csak otthon vagyok hajlandó melegítőnadrágot felvenni, de persze az idők változnak, így a divat is. Ami a leginkább szemet szúr nekem ebben az újkeletű hóbortban, hogy a férfiakon elég sokat enged láttatni, ha értitek, mire gondolok. Az utcán, buszon, villamoson, egyéb helyeken sok-sok ember ebben jár, és szó szerint kidudorodik benne az egész csomagjuk. Nyáron ugyanez van, csak akkor rövidnadrágban járnak, de az anyaguk ugyanez, sőt olyankor a meleg miatt néha egyértelműen nincs rajtuk még csak alsógatya sem, és himbálózik odalent minden.


Félreértés ne essék, nem vagyok én prűd, sőt azt sem mondom, hogy szégyellnie kéne magát egy férfinak azért, mert pénisze van, sőt egy-egy jó pasin meg is nézem szívesen, de pár napja egyszerre olyan sokan voltak ilyen melegítőben, és annyira látszott szó szerint mindenük, hogy az jár a fejemben, hogyan mernek ilyet felvenni. Vagy ezt nem látják magukon? Mert ezt természetesen nem attól függ, hogy valaki meleg-e vagy heteró, de mégis szexuális identitástól függetlenül minden ember láthatja a másik ezer ember csomagját. Nem érzik magukat kínosan emiatt?



2019. febr. 15. 16:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem tetszik kifejezetten,de azért vannak már kifejezetten utcai viselet te készült 'melegito nadragok', amik olyan anyagból vannak,és olyan a szabàsuk, hogy nem himbàlódzik semmi, és nem látsz többet,mint egy farmerben.

De amíg a nyilvános f**zvakaràs (buszon,villamoson, úgy,hogy az arcomba áll a csávó) teljesen elfogadott, meg a kis rövid shortban spàrgàban ülés, gyakorlatilag teljesen belátni, úgy kell takargatni a gyerekek szemét... Szóval ez a legkevesebb szerintem.

2019. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Azért veszek fel melegítőt, mert ez a kényelmes, és egy jobb darab egész normálisan is tud kinézni szemben egy kínai alaktalan macinacival.

Akinek a kimondott elegancia meg a másoknak megfelelés az igényes, azoknak sosem fog tetszeni a vonal, de nekem sokkal fontosabb, hogy normálisan érezzem magam a hétköznapokban.


Nekem nem célom, hogy látszodjon a szerszám, testhezálló boxert hordok mert azt szeretem. Ha ezen felül látszik, akkor látszik, ha nem, akkor nem, de nem fogom rejtegetni, hogy más ne érezze rosszul magát.

Különösen vicces, minkor egy nő hozza fel ezt, én meg azt nem értem miért kell az összes létező mellet kitenni az ablakba?

Aztán ha az ember “megnézi” akkor megy a felháborodás.

2019. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
36%
Hányszor fogod még kiírni????
2019. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is hordtam munka vagy suli után melegítőnadrágot, pulcsival urcára és soha nem volt ciki. A farkamat pedig gatyában hordom alatta és nem látszik.
2019. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik nem igénylik azt, hogy mindenhol jól nézzenek ki. Ennyi. Egy mackónadrág otthonra / edzőterembe való. Jómagam is járok edzőterembe, kocsival 3 percre van tőlem, de még az odafele útra is képes vagyok felvenni egy farmert.


Az ilyen embereknek nem tudod megmagyarázni...Teljesen felesleges. Vannak akiket nem érdekel, hogy miben vannak. "Csak legyen kényemes", és semmi más nem számít. Mackónadrágban / tréningnadrágban emberek közé menni tré. Ennyi. Telepi suttyóknak a szokása. Aki emberek közé megy, és annyira nem igényes magára, hogy legalább egy nyamvadt farmert felvegyen, annak tök fölösleges ezt magyarázni. Aztán van aki melegítőbe bemegy étterembe...Meg plázába... Hagyjuk is. Őket nem érdeklik saját maguk, meg az igényesség.

És akkor is tré, ha a nadrág egyébként egy Armani melegitő. Vagy Hugo Boss, vagy bármi egyéb.

Sokan ezért hordják egyébként. Mert van egy Armani melegítőszettük, és azzal jampiznak. Mert az Armani melegítőnadrág az 70€, egy Armani farmer meg mondjuk 100 ról indul... Van egy 70€-s Armani melegítőnadrágjuk, és akkor ők a Janik, mert Armanit hordanak :D.


De ezt gyakran fokozzák, amikor valóban pénzes emberek öltözködnek ilyen trén. (jellemzően egy tipikus férfitípus...) Amikor mennek, és beülnek a 20 millás kocsikba melegítőnadrágba... Hát én érzem magam kellemetlenül, ha ilyet látok. És a kocsit sajnálom, hogy a gazdája még ennyire se képes...

2020. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval nagyon egyetértek, sokan azért hordják a melegítőnadrágot mert azt hiszik ez a menő, mart rajta a van csík, a pipa, vagy a bármi más márkajelzés amit a szorgos kínaiak rávarrtak. (persze akadnak akik eredetit hordanak).


De szerintem nem utcára való.


Nyilván ha leszalad valaki reggelit venni a sarki kisboltba akkor ez nem jelenthet gondod.


Mondjuk én boltba is hamarabb bemegyek munkás ruhában, mintsem melegítőben.

2020. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Sose értettem, hogy más embernek mi köze ahhoz, hogy ki mit vesz fel.

Mindenki azt viseljen, amit akar!

2020. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fehér Barbara Kyoko válasza:
100%
Lol,nem azért, de a melegítő nadrág nem pont, hogy egy laza bő fazonú "ápol és eltakar " viselet fiúknál? Vagy itt valami streccses sportgatyára gondolatok, amiből tényleg minden kilátások🤔😆?
2021. máj. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#17: Senki nem akarta megmondani. Az ilyen embereknek nem is tudod...Ez egy vélemény. Egész egyszerűen az igényesség minimuma szerintem az, hogyha emberek közé megyek, akkor normálisan felöltözök. Ez alatt nem szmokingot értek. De mondjuk felveszek egy nem otthonülős melegítőnadrágot.


Komolyan mondom, rém kellemetlenül érezném magam, ha végig kéne csattognom egy szöszmöszmackóban egy bevásárló központban. Nem mások miatt. Magam miatt. Mert én magam is gáznak tartom.


Egyébként meg ez a "minenki azt viseljen amit akar". Bizonyos helyen vannak dress-code-ok is.


Csak hogy példát említsek.. Egyszer mentünk plázába, többen. Fiúk, lányok, vegyesen. Mindenki fel volt normálisan öltözve. Ez annyit jelent, hogy minimum egy farmert, egy normális cipőt felvett, ápoltan nézett ki.

Erre egy 4. haverunk úgy jött el, hogy adidas fényes melegítőnadrág, eltérőszínű adidas melegítő felső, rongyos bézbólsapka, meg egy cipő, amiben füvet nyírt pár órája. Illetve az egész szettet még megkoronázta azzal, hogy össze ugrálta a kutya és tiszta kosz volt.


Hát ne haragudj. Persze. Hordjon mindenki amit akar. De nekem kellemetlen volt... Hogy hogy lehet ennyire alul öltözni és igénytelenül megjelenni valahova / valahol.


És tudom, vannak emberek, akik nem igénylik ezt. Nem kell nekik a szép. A saját megjelenésükkel nem törődnek. Legyen kényelmes azt cső. Ennyi erővel alsógatyában is emberek közé meehtnének, mert neki az kényelmes.

De egyszer majd nézd meg, kik flangálnak ilyen melegítőszettekben :).

0 stílus.

2021. máj. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!