Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők miért erőlködnek a...

A nők miért erőlködnek a férfi vagy uniszex kockás ingekkel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megeszik őket, lötyög rajtuk, tiszta gebévé teszi a vállukat, lapossá a mellüket. Ezt valahol ők is érzik, mert sokan inkább be sem gombolják és feltűrik az ingujjat, mert nyakig begombolva, mint egy aneroxiás, de tényleg.

pl

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. febr. 19. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Talán mert kényelmesek? Tudod nem minden nő akar minden nap minden percében szexistennőnek kinézni. Amikor bevánszorgok kilencre előadásra, lesz*rom hogy pistike szerint gebe a vállam, mert egy bő flannel ingnek puha az anyaga, sehol nem szorít, nem kell igazgatni és nekem még tetszik is. Nyilván randira vagy állásinterjúra nem öltözöm favágónak, de egy egyszerű szerda reggelen nem mások véleménye lesz a mérvadó.
2019. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1%

Szinte ráéreztem hogy lesz valaki aki leírja ugyanazt amit előbb említettem és lám a 11-es versenyző személyében itt van a szent hivatkozás!


Persze ez csak a nők privilégiuma náluk mindég minden rendben van de ha egy férfi szűkszárú farmert vesz fel hogy télen a hideg ne kusszon fel a sheggéig és ne adj isten még vesz is alá harisnyát akkor az az egyén már nem is férfi hanem inkább homár.

És neki nem szabad úgy gondolkozni hogy vajon Juliskának tetszik e a praktikus téli öltözete inkább fagyjon meg csak hogy mindég férfi maradhasson...


Íme egy példa arra hogy ha egy férfi számára kényelmes ruhadarabot választ milyen előítéletek születnek róla persze akad pozitív is de kevesebb...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

A kockás ing már évek óta "divatban" van, szinte minden nő szekrényében megtalálható legalább 1db. Például az enyémbe is. 3db. Bár már ritkán hordom őket. De amikor felveszem akkor a következő indokokkal: kényelmes, szerintem jól néz ki, tetszik a fekete kocka és a színek összeállítása, szeretem a bő ruhákat, mert eltakarják a hibáim. A linkelt képek mindegyike női. Nem uniszex, női. Miből látni? Egyszerűen túl vékony, egyik nőn sem lógnak, tisztában vagyok vele, hogy vannak vékony férfiak is, de ezeken látszik, hogy nőiek. A piros kockásat úgy látom szó szerint a "girls only" nevű menüpontból vetted ki. Az utolsó pedig nem is egy normális ing, sosem láttam még olyat férfin. Az én párom kifejezetten imádja, ha kockás ingbe vagyok és sokszor kéri hogy vegyem fel. Ismétlem magam, én annyira nem szeretem, ezért ritkán hordom, de ő attól imádja.


Nem erőlködnek a nők, hanem leveszik a női részlegről a vállfáról majd magukra veszik, ennyi.

2019. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%

12 nem tudom pontosan mi a problémád, a linkelt tangás kérdésre én nem válaszoltam, nem is láttam még. Ha egy számomra ismeretlen férfi tangát, vagy harisnyát, vagy szűk farmert akar hordani, az pont annyira nem érdekel mint pistike véleménye a vállam gebeségéről.

Kedves egészségére, ha neki így kényelmes, tőlem bohócjelmezt is viselhet. Nem csak női privilégium ez egyébként, pont pasit látok többet edzőcuccban, melegítőben, strandpapucsban mint nőt.

Az egy másik kérdés hogy ha X ruhadarabot esetleg nem tartom vonzónak, akkor keresek olyan pasit aki nem is visel olyat, de ugyanezt pistike is megtehetné, és kereshetne olyan csajt aki feszes pólóban van minden nap. Nem azt várom én hogy tetsszen bárkinek a kényelmes öltözetem, csak annyit hogy ne nevezzenek benne gebének meg anorexiásnak meg laposnak, mint ahogy én se gúnyolódok azokon a pasikon akik nem tetszenek.

Röviden és egyszerűen: foglalkozzatok a magatok dolgával.

2019. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell erőlködni hozzá, elég egyszerű felvenni. A laza felső mindig kényelmesebb, mint a feszülős. Hogy nem minden pillanatban töltöm be a dekorációs kellék szerepét vadidegenek életében, az engem hidegen hagy. Felőlem Pistike is felveheti a feszülős nadrágot harisnyával (különben neki ki szól be egy olyan ruhadarabra, ami úgyse látszik?)
2019. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14!


Persze pont nem láttad...


Viszont aki látta annak szól.

2019. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!