Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a nem fast fashion...

Melyek a nem fast fashion márkák/üzletek amik még megfizethetőek?

Figyelt kérdés
Abszolút elegem van a pull&bear, zara és társaiból. Hiába tudnak nagyon olcsóak lenni, minőségük lassan vetekszik a legolcsóbb kínai gagyikkal. Még farmert csak-csak veszek, de póló, pulóvert kizárt. Viszont 10ezret egy pólóért nem szívesen adok ki.

2019. febr. 20. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
A zara pedig jo a tobbi felveszi a kinai hasznalt vagy nem hasznalt arut es eladjak. C&A h&m szerintem meg jok..
2019. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Stradivarius-ból van egy nagyon szép felsőm, pamut az egész. Nem annyira hétköznapi a stílusa, kb 8000 ft volt.


Mivel nem Pesten lakom így én leginkább a kínaiakból szoktam öltözködni.

2019. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Zara nagyon régen jó volt, manapság már ha betévedek az üzletbe full kínai szag van.

Férfi vagyok, így a stradivarius nekem kiesik.

2019. febr. 20. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

ui: Találtam egy képet a fehér felsőmről:

Balról a 3. lányon van ugyanolyan felső.

[link]


De még jó szokott lenni a House, Cropp boltok is.

2019. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezzel kellett volna kezdeni, hogy FÉRFI vagy! Akkor bocsi, de nem tudok segíteni.
2019. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
83%
Cropp town ha van nálatok. Tök jó férfi pólók vannak és árban is jó. Nekem női cuccaim vannak onnan de azok alapján a minősége is teljesen jó.
2019. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát így maradnak ezek a márkák,a minőséget megkell fizetni,10.000alatt pedig nem fogsz egy TH-ban pólót sem kapni.
2019. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét a Van Graafban vagy a Peek & Cloppenburg-ban.

Mindig van egy csomó minőségi dolog, amit elképesztő mértékben áraznak le. (Vettem már ott ruhát 8000 Ft-ért úgy, hogy az eredeti ára 80.000 Ft lett volna. Azért ez elég durva, így nagyon megéri.)

2019. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!