Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mű/bőrnadrág és műbőr vagy...

Mű/bőrnadrág és műbőr vagy bőrdzseki már sok együtt? 23/F

Figyelt kérdés
Nadrágból slim fazonú van a dzseki meg nem a biker stílus
2019. febr. 21. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Lánynak nem de pasinak igen. F
2019. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ha motorozáshoz veszed fel. Amúgy ne vegyél fel bőrgatyát.
2019. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Fiu inkabb ne hordjon.
2019. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Sok.
2019. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Sztem jól néz ki.

Amúgy meleg srácoknak be szokott jönni. Hogy ez most neked jó vagy rossz, azt te tudod. :D

2019. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
41%
Jobol is megart a sok alapon, igen, egyutt a ketto tulzas 😝
2019. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Hogy milyen ovis felfogásuk van az embereknek.
2019. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
Én szoktam úgy és szerintem vagány, főleg, hogy a kabáton van kapucni és olyan Stalker beütéses, márcsak 1 gázálarc kéne azt mehetnék Csernobilba gyűjtögetni. Mondjuk én nyáron is hordom [persze csak ha kimegyek a faluba, itthon minek] de csak kora reggel/délelőtt vagy késő délután/este fele. A nyári összeállítás úgy működik, hogy kabát értelemszerűen le és fehér vagy fekete rövid ujjú pólóval kombinálnom meg kiegészítem 1 fekete bőrhatású tornacipővel [olykor simával máskor magas szárúval]. Fiú vagyok [21] és nem vagyok homoszexuális.
2019. aug. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57%
Én szoktam hordani így [télen] és szerintem vagány, főleg, hogy a kabátnak van kapucnija és van1 olyan Stalker beütése, márcsak 1 gázálarc kellene aztán mehetnék Csernobilba gyűjtögetni cuccokat mint abban a videojátékban. Mondjuk én nyáron is hordom a nadrágot + fehér vagy fekete rövid ujjú pólóval kombinálnom meg kiegészítem 1 fekete bőrhatású tornacipővel [olykor simával máskor magas szárúval]. Fiú vagyok [21] és nem vagyok meleg.
2019. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideírom, hogy meleg srácoknak be szokott jönni, és hirtelen mindenkinek közölnie kell, hogy ő nem meleg. Mintha bárki is mondott volna olyat, hogy akinek ez tetszik, az nem lehet hetero :D
2019. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!