Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy illik felöltözni egy...

Hogy illik felöltözni egy polgári esküvőre?

Figyelt kérdés

A hétvégén lesz egy polgári esküvő, amire én is hivatalos vagyok csak nem úgy mint vendég hanem, mint fotós és ez lesz az első ilyen komoly munkám ezelőtt , soha nem voltam még ilyenen és nem is tudom ,hogy miben illik ilyenkor menni, hogy mégis alkalmi legyen ,de ne is fázzak. Feketébe lehet menni ? Pl. Fekete ,vastag szoknya, harisnya és egy szürke V kivágású felső esetleg egy bordó garbós body + egy öv és kiegészítők és fekete csizma vagy fekete nadrág , fekete felső és egy szürke szőrme mellény.

18/L előre is nagyon köszönöm a segítséget


2019. febr. 22. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
SZERINTEM, ne szoknyában menj! Lehet, hogy le kell térdelned, vagy székre állni, a jobb szög miatt. Cipőből pedig kényelmes.
2019. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó tényleg ilyenre nem is gondoltam 😬 köszönöm a választ 😊
2019. febr. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!