Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastagabb felkarom van, de...

Vastagabb felkarom van, de csinosan szeretnék öltözni! Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

A feszülős ruhákat kirázom, mert nagyon gázuk néznek ki. A hátamon és a felkaromon is van felesleg. Általában bő- vagy hosszúujjú felsőket veszek fel, ezekben nem nagyon látszik (de ha jól állna a tapadós ruha, akkor sem venném fel, mivel rettenetesen kellemetlen érzés számomra). Viszont annyira tetszenek ezek a kis csinos egyenruhák, kantáros szoknyák, csak az a baj, hogy ezek ujjatlanok. Persze pólóval gondoltam, de nem nézne ki hülyén egy bővebb ujjú pólóval? Illetve a csípőm is széles... Ja, és alacsony js vagyok, 159 cm, 57-8 kilóval, és 27% a testzsírom.



Ilyenekre gondoltam, amiket nyáron, tavasszal fel lehet venni:


[link]


[link]



[link]


Ezek olyan kis aranyosak, csak nem hiszem, hogy előnyös lenne...


[link]



(De egyébként minden nap mozgok, tehát nem az a "tipikus lusta dög" vagyok, csupán ezt örököltem.)


És még valami! Ezek is nagyon bejönnek, de milyen felsővel vehetném fel?


[link]


[link]



Múlthéten próbáltam egy ilyen csíkosat az Orsay-ben, annyira nem nézett ki rosszul. De a 38-asnak nagy volt a feneke, a 36-os pedig elöl olyan tapadós volt. De a kisebbiket amúgy majdnem megvettem, de akkor anyukám pont visszaért a boltba, én álltam a sorban, és amikor meglátta, azt mondta, hogy ilyet ne vegyek, ilyet a bohócok hordanak. Ez tökre szíven ütött, mivel már tök rég ilyen nadrágot szerettem volna... Úgyhogy visszatettem. De lehet, hogy legközelebb megveszem, csak nem tudom, milyen felsővel lenne jó? Szerintem csak ilyen szűkebbel lenne jó, mivel maga a gatya bő. Viszont a szűk pólók ugye nem igazán állnak jól... Inkább akkor hagyjam?



Elnézést, hogy hosszú lett, szeretek szöszmötölni:D



2019. febr. 23. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A h&m-es linkek nálam nem működnek.

Az utolsó kettő nadrág pedig nagyon csinos, nyújtják a lábat, direkt jó ha nem tapadósak mert akkor viszont mindent kiemelnek, lehet azt is, amit nem kéne.

Enyhén bő felsővel vagy szűkkel is jó lehet egy ilyen nadrág, de ha 36-38as nadrág kell rád akkor nem lehetsz valami kövér. (Én 164 cm-hez vagyok ennyi kg és én vékony vagyok, nyilván mindenkin máshogy oszlik el.)


nehéz így látatlanba megmondanom, hogy mi áll jól, érdemes kitalálnod milyen a testtípusod, az is sokat segít

Ki kellene találnod, hogy mi az ami szép rajtad, amit ki szeretnél emelni. Ha vastag a felkarod, vagy legalábbis neked nem tetszik akkor arról érdemes elterelni a figyelmet, és más testrészedet kiemelni.

2019. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!