Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a szaggatott...

Mi a véleményetek a szaggatott farmer+neccharisnya kombinációról?

Figyelt kérdés
A szaggatott farmer alatt nem azt értem, ami már ízléstelenül szaggatott, hanem pl. térdnél lyukas, esetleg a combnál egy kicsit.
2019. febr. 26. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

2016 telefonál, kéri vissza a neccharisnyáját meg a szaggatott farmerét :D

szerintem egy egy olyan gyors divat volt, hogy már el is suhant, de én nem tartottam rossznak, habár sose vennék fel ilyet, szerintem tudott vagány lenni, csak aztán elcsépelt lett


nem hiszem hogy bármi "r***os" abban, hogy a térded helyett egy neccharisnya látszik ki, esetleg kihívónak lehet nevezni, de azért attól a kategóriától nagyon messze áll, szerintem még csak az sem


ha feszengsz benne, mert más mit gondol, akkor inkább ne vedd fel, bár szerintem a kutyát nem érdekli, nem bilivel a fejeden mész az utcára, láttak már ilyet az emberek

2019. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!