Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a hálós harisnya...

Szerintetek a hálós harisnya tud jól kinézni? Nem k*vás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem tetszik, de kinek milyen az ízlése. L.
2018. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Én apró szemű neccharisnyát hordok. Tud jól kinézni és nem kúrvás. Általábban lábszárközépig érő tüll szoknyával, valami egyszerűbb testhez álló fekete felsővel/trikóval és 1460-as mono black dr martens bakancsal hordom. Vagy valami gothic/dark ruhával veszem fel.

Ha dark, goth, metalhead vagy rocker esetleg punk vagy akkor alap hogy jól áll az ilyen cuccokal.

De szerintem egy hétköznapi öltözetet is fel tud dobni ha izlésesen kiválasztott ruhákkal variálod.

2018. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sportcipővel és fekete rövid szoknyával hordom :)
2018. szept. 17. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretem, de nem k. Vas sokan hordják most mert divatba jött megint még tavaly.
2018. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Sajnálom, de szerintem mindenhogyan k*vás, ennek a ruhadarabnak pont az a funkciója.
2018. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartom kvásnak de nem venném fel. Nem tudok olyan alkalmat mondani ahová fel lehet venni ezt. Suliba, munkába nem alkalmas. Max.buliba tudnám elképzelni ahol hódítani akarsz, nem nappali viseletnek tartom.
2018. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is qrvás, akárhogy csavarjuk
2018. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
91%
Attól függ mivel veszi fel az ember. Én kis apró hálósat hordok egyszerű fekete egyberuhával amiből nincs kint se a fenekem, se a mellem és fekete félcipővel, egyáltalán nem kvás.
2018. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az apró lyukú teljesen rendben van, sokszor észre sem lehet venni, h neccharisnya, inkább egy picit vastagabb harisnyának tűnik. A nagylyukú viszont elég gáz szerintem, és szörnyen kényelmetlen (egyszer próbáltam kíváncsiságból, de nem sokat volt a lábamon) Aprólyukút viszont néha szoktam hordani, ha nagyon meleg van, bár akkor sem túl sűrűn, mert zavaró a talpamnál, h lyukacsos, olyan, mintha valami fonál lenne a cipőmben. (Vagy nem is tudom hogy megfogalmazni, de teljesen más érzés mint egy rendes harisnya) Plusz ahol nagyon ráfeszült a lábamra, látszódik a helye, miután levettem, és akkor tök idétlenül érzem magam. Illetve egész jól fel lehet vele dobni a szettet. A legjobban az tetszet, mikor szaggatott farmer alá vettem fel, és csak a bokámnál, illetve a combomon, térdemen a lyukak alatt látszódott. Az úgy vagány volt. Egyszer discoba is mentem így azzal a különbséggel, h húztam alá egy fehér harisnyát, így nagyon durván nézett ki az uv fény alatt, h a naci lyukain szinte világított a fehér harisnya, és a neccharisnya is hangsyosabb lett ezáltal. Illetve akkor veszek még fel neccet, ha színes harisnyát veszek fel, és fel akarom dobni picit. Pl naramcssárga, kék, piros harisnyán tök jól mutat a fekete necc. Azon kívül van még egy sárga neccharisnyám is (véletlen került hozzám) azt pedig fekete, vagy sötétbarna harisnyára húzom fel, azokkal tök jól néz ki a citromsárga... De ritkán használom őket, akkor sem magában, hanem mindig veszek alá rendes harisnyát, max olyat ami nem látszódik a necc alatt, viszont úgy nem olyan furcsa érzés a lábamnak.

Szóval tud jól is kinézni a neccharisnya, de sajna legtöbbször inkább hülyén áll a lányokon. Főleg a fiatal lányokon idétlen szerintem, ők nagyon nem tudják normálisan viselni. Persze ettől még nem qrvás, csak gagyi. Mivel egy neccharisnyát csak kiforrott stílussal, konkrét kiegészítőként lehet úgy hordani, h jól nézzen ki egy nőn, viszont a fiatal csajsziknak még nincs kialakult stílusuk, személyiségük, ezért próbálgatják a különböző dolgokat, kombinációkat, amihez a legtöbb esetben gáz a neccharisnya. Nem is értem miért tetszik ez a fiatal csajoknak ennyire?! Egyáltalán nem egy tipikus nőcis ruhadarab, a pasiknak sem imponál különösebben. Szerintem egy hagyományos nylonharisnya ezerszer kifinomultabb, azt mégsem hordják túl gyakran. Pedig inkább azzal kéne kezdeni szerintem, és ha azt már jól tudják kiegészítőként használni, akkor jöhet a necc.


Amúgy, ha már témánál vagyunk, akkor érdekelne, h akik viszonylag gyakran viselnek neccharisnyát, azok csak azt hordják magában, vagy ők is vesznek alá hagyományos nylonharisnyát (akár látszik alóla, akár nem)?

Illetve aki azt írta, h sportcipővel hordja, azt hogy kell elképzelni? Rendes edző (pl futó) cipö, vagy egy ilyen Converse féle tornacipő? Tornacipövel még jó is lehet, edzőcipővel szerintem elég vicces látvány lehet arról nem beszélve, h nem tesz jót az edzőcipőnek, ha szétizzadják, márpedig a neccharisnya semennyi izzadságot nem tart meg, ugyanaz, mintha mezítláb venné fel a cipőt. Én egyszer úgy mentem be edzésre vívni, h nem volt nálam fehér zokni, ezért nem vettem le a harisnyámat (vastag fekete 80denes) és úgy edzettem. Edzés végére csucsogott a cipőm, 2 nap alatt száradt ki teljesen, mivel sportcipő és jó vastag és puha anyagból van. És mivel a nylon nem szív fel nedvességet, így a cipőbe jut minden. Na mindegy is, kicsit elkanyarodtam a tárgytól, de edző cipővel neccharisnyát hordani elég gázos, és még csak nem is néz ki jól.

27/l

2018. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy k.-s. Akkor azha szín tisztán látszik a csajon hogy valamiért azért hordja hogy legyen belőle majd kenyér, és nem csak ez az egy ruhadarab az ami arra utal. Pl.: ha a csajszi EMO akkor tud jól kinézni és nem is k.-s. Pl.: [link]
2020. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!