Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gázos a méretezés a...

Mennyire gázos a méretezés a Bershkában?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszik egy nadrág onnan, viszont sajnos üzlet sehol sincs a közelemben ahol fel tudnám próbálni. Viszont hallottam, hogy a méretezés elég kicsi.

Általában a H&M-ben szoktam vásárolni, ott 36os a méretem, bár állítólag itt meg nagy a méretezés...

Ezek alapján a bershkában 38as vagy 40es méretre menjek inkább?

Tudom, hogy vissza lehet küldeni, de jobb szeretem azt elkerülni.

Elég magas vagyok és nyúlánk, kb 177 cm és 60 kg - ha ez segít valamit.


Előre is köszi! :)



2019. márc. 3. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Bershka tipikusan egy fazonfüggő üzlet. Próba nélkül nekem sem lenne könnyű a méretválasztás.

Alapvetően XS-es méretem van, ritkábban S-es, az is a nagyobb idomaim miatt.

A Bershkában két féle szoknyafazon közül az egyikből az S-es jó lett rám, a másikból viszont M-es kellett.

Blúzból is vettem már itt M-eset, mert annyira szűk volt az S-es.

Tehát alapvetően mindenből egyel nagyobb kell, mint amit hordasz, kivéve talán a kabátokat, bőrdzsekiket, és az egyszerű, nyúlós pamutpólókat.

2019. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En XXS kisebb XS vagyok.

Amibol van XXS meret (vagy szam szerint 32) az altalaban 99% jo ram, maradek 1%-ban nagy vagy kicsi.. ami ruhaknal a meretezes XS-L ig van, ott neha az XS rohadt kicsi, foleg szukebb fazonoknal, de altalaban pont jo.

2019. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az a problemam a Bershka nadragaival, hogy szukek is es rovidek is ram. 38-as nadragot hordok alapbol, Bershkaba 40-esbe epp hogy beleferek de kilog belole a bokam. 175 cm/65 kg vagyok.
2019. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!! :)


Hát igen a boka kilógós helyzet az sajnos nálam is elég gyakori.. :D

2019. márc. 4. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem alapvetően M-es a méretem de bershkas tényleg nagyon fazonfüggő felsőkből M-L, nadrágokból inkább 38, de van, hogy 40, pulcsikból is M-L, kabátokból inkább L
2019. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!