Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokrol a...

Mit gondoltok azokrol a fiúkról/lányokról akiknek más a stílusa?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról az emberekről akik nem a plázában veszik a cuccaikat és nem követik a tini "lányok" divatját??

Hanem...


Tüskés szegecses farmermellény?? Full fekete nadrág..

Acélbetétes bakancs

Stb.


2019. márc. 4. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális. Ők mások, és ez jó.
2019. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Azt hogy végle nem egymást majmolják és van egyedi izlésük.


F/42

2019. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

azt,hogy azt hiszik hogy egyedi a stílusuk,miközben egy pár ezer rocker/metál arc így járkál még rajtuk kívül :D


nekem amúgy tetszik,pesten sok ilyet látok,nem hiszem hogy nagyon kirívó lenne


24/N

2019. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Csak ízlés kérdése az egesz....nekem ez nem jön be , de nem is ítélem el őket, ok ilyenek.

Nekem inkább az elegáns stílus jön be, penge ing, nadrág , öv és kiegészítők óra pl. Úriember stílus....márkák stb....

De van melegitos napom is :)

2019. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Semmit nem gondolok róluk, nekik ez tetszik és kész. Néha azért összemosolygok az így öltöző emberekkel mert én is "extrémebb" arc vagyok. Csak én gothként (de nem szeretem így kategorizálni magamat csak most így az egyszerűség kedvéert tettem ) goth stílusú cuccokban vagyok napi szinten Hosszú szoknyák, derékfűző egy halom csipkecucc vagy necc stb... Kb ilyen egy átlag hetköznapi szettem.


Alapjáraton amúgy szimpatizálok a rock/netal zene kedvelőivel.

Bár az igaz hogy sokszor nagyon snassz cuccokban járnak és mégis verik a nyálukat hogy mennyire egyediek.

De ez szerencsére nem gyakori.

2019. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

*metal

Csak most néztem hogy el lett írva.

2019. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3


Elhiszem tudom hogy Pesten sok ilyen stílusú ember van.


Dee nem mindenki pesti.

Én pl nem pesti vagyok, és ugyanugy más a stilusom mint az általános 15-18éves kis "tiniknek" (szépszoval)

2019. márc. 5. 06:51
 8/12 anonim ***** válasza:
A különleges stílusú lányokkal vagyok úgy, hogy szívesen megismerném őket, mert az ilyenek szinte mindig garantáltan jó társaságok, de nem szúrnám. Ahhoz nekem már nagyon más :D :P
2019. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretem ha valaki stílusos és egyedi. Nekem rossz benyomásom van arról, ha valaki csak az aktuális trendeknek megfelelően hajlandó öltözködni. Látok lányokat kockás nadrágba, lapos bőrcipőben, fekete harisnyazoknival, és felmerül bennem, hogyha neki ez tényleg tetszik, miért nem vette fel így eddig, csak mikor már megerősítette magában, hogy másik százezer ember is ezt hordja, akkor nem idétlen.


tldr: nem kell annyira komolyan venni magunkat, vegye mindenki azt, amiben jól érzi magát


viszont a szegecses farmermellény nekem olyan 2009 :D szóval az nem más stílus, hanem egy lemaradt divat

2019. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok: még annyit, hogy "szép szóval", ezzel kifejezted, hogy neked viszont meg van a véleményed arról, ha valaki nem úgy öltözik, mint a te elképzeléseid, ne adj isten, követi a tömeget. Senkit se ítéljünk meg vagy el az öltözködése miatt, pláne ne találjunk rájuk "nem szép szavakat", mert lehet egyszerűen csak be akar illeszkedni, vagy nincs ízlése, semmit nem jelent, hogy valaki tömegcuccokat hord. Főleg mert fiatal, lehet 5 év múlva tök egyedi stílusa lesz, csak most nincs önbizalma ahhoz, amit szeretne.

Kicsit több megértéssel legyünk egymás felé. Ezzel akarj inkább kitűnni, ne a szegeccsel.

2019. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!