Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az egyedi kisugárzás...

Milyen az egyedi kisugárzás fiúknál/férfiaknál? Mit jelentünk egyedinek?

Figyelt kérdés

Maga az öltözködés egyedi, vagy maga az ember? Mit gondoltok?


Linkelnétek pár képet ami tényleg egyedi ember, egyedi kisugárzás, egyedi stilus? Stb. Érdekelne.


17L



2019. márc. 6. 07:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy lesz valaki egyedi?
2019. márc. 6. 07:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Magabiztosságtól, hogy fel meri vállalni azt, ahogy ő boldog, ahogy ő jól érzi magát, és nem mindig más szaván lóg, másoktól várja az elismerést. Ez a kisugárzás, és az, hogy nem nagyképű, nem tartja feljebb magát, és minden embert tisztel, ez kiül a viselkedésére úgy is. Ettől jó lesz vele lenni, vidám lesz, vonzani fog másokat. Ezt egy képen nem tudom megmutatni.
2019. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én abban vagyok egyedi, hogy fényes leggingset is felveszek, de ezt merésznek és búzásnak tartják szerintem.
2019. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A műveltségétől. Ha van egy terület, ami igazán érdekli, ez lehet akár sport is.Ha illemtudó, ha úgynevezett úriember.
2019. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!